Kursa vadītājs:Igors Trofimovs
Mērķauditorija:Rehabilitācija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Vadībzinātne; Sabiedrības vadība

Studiju kursa mērķis ir sistemātisku teorētisko materiālu studiju un patstāvīgā darba rezultātā panākt izpratni par veselības aprūpes kvalitātes vadības un kontroles principiem un rīcībām.

Sabiedrības veselības pamati, veselības aprūpes organizācijas pamati.

Studiju kursa apguves rezultātā students iegūst pamatzināšanas, kas ļauj izklāstīt, novērtēt un attiecināt veselības aprūpes kvalitātes nodrošināšanas pamatprincipus pacientu drošības un sniegto pakalpojumu kvalitātes pilnveidošanai konkrētā ārstniecības jomā.

Students apgūst prasmi īsi aprakstīt, analizēt un izstrādāt organizācijas sistēmiskās darbības kvalitātes nodrošināšanā, prot noteikt konkrētas ārstniecības jomas kvalitātes pilnveidošanas pasākumus, izmantojot kvalitātes vadības instrumentus.

Students spēs patstāvīgi analizēt informāciju un parādīt iniciatīvu veselības aprūpes kvalitātes vadības principu piemērošanā, risinot ārstniecības procesu pilnveidošanu.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.