Pārlekt uz galveno saturu
Specializētās simulāciju telpas

f64_mitc_sim_20190914_143 - Copy.jpg

f64_mitc_sim_20190914_139.jpg

Jaundzimušo un bērnu reanimācijas simulāciju telpa

f64_mitc_sim_20190914_148.jpg

mitc_HPS_0.jpg

Intensīvās terapijas simulāciju telpa

f64_mitc_sim_20190914_121.jpg

f64_mitc_sim_20190914_122.jpg

Ginekoloģijas, dzemdību, jaundzimušā aprūpes simulāciju telpa

f64_mitc_sim_20190914_115_0.jpg

f64_mitc_sim_20190914_120_0.jpg

Standarta un nestandarta klīnisko gadījumu simulāciju telpa

Klīniskās simulācijas apmācību telpas

f64_mitc_sim_20190914_007.jpg

f64_mitc_sim_20190914_076.jpg

Klīniskās aprūpes simulāciju telpas

f64_mitc_sim_20190914_068.jpg

f64_mitc_sim_20190914_069.jpg

Radioloģisko izmeklējumu pilnveides telpa 

f64_mitc_sim_20190914_092.jpg

f64_mitc_sim_20190914_099.jpg

Anatomijas, radioloģisko izmeklējumu un artroskopisko operāciju simulāciju telpa 

f64_mitc_sim_20190914_032.jpg

f64_mitc_sim_20190914_030.jpg

Ķirurģijas prasmju un laparoskopisko operāciju pamata prasmju apguves simulāciju telpa


Pacienta simulatori

11 simmom.jpg

SimMom simulators reaģē uz klīnisku iejaukšanos, instruktora kontroli un iepriekš ieprogrammētiem scenārijiem, kā arī ļauj noteikt un izvērtēt mātes un augļa vitālos rādītājus. Jaundzimušo manekenu iespējams novietot vairākās augļa guļas pozīcijās, lai pēc iespējas labāk tiktu apgūta attiecīgā dzemdību vadīšanas tehnika. Iespējams apgūt prasmes, kā elpceļu intubācija, kardiopulmonālā reanimācija, sirds un plaušu skaņu auskultācija, asinsspiediena noteikšana. 

10 simnewb.jpg

NewB Simulators pēc svara un izmēra imitē jaundzimušu meitenīti aptuveni 3,5 kg svarā un 51 cm garumā. 
Kājas, rokas un kakls imitē reālu izmēru un ļauj veikt atbilstošu simulēto aprūpi un atdzīvināšanas pasākumus, atbilstoši normālam jaundzimušajam. 

12 simman als.jpg

SimMan 3G ir pacienta simulators, kas izveidots augstas kvalitātes simulāciju apmācībām, tādējādi sniedzot iespēju apgūt pacienta aprūpi un dažādas medicīniskās procedūras. Reaģē uz ieprogrammētu klīnisko iejaukšanos, instruktora kontroli un iepriekš ieprogrammētiem scenārijiem.

9.jpg

SimJunior simulators reaģē uz klīnisku iejaukšanos, instruktora kontroli un iepriekš ieprogrammētiem scenārijiem. Iespējams apgūt prasmes, kā elpceļu intubācija, kardiopulmonālā reanimācija, sirds un plaušu skaņu auskultācija, asinsspiediena noteikšana. 

HPSmain.png

HPS (Human patient simulator) 

 

Uzdevumu trenažieri

elpceli.png

Iespējams veikt intubāciju izmantojot laringoskopu un citus intubācijai nepieciešamos piederumus, endotrahēlas caurules, laringeālās caurules, laringeālās maskas, orofaringeālo elpvadu, nazogastrālo elpvadu ievietošana, pareiza tehnikas apgūšana, plaušu ventilācija izmantojot ambu maisu  

injekcijas_1.png

Injekciju trenažieris - Intramuskulāru injekciju veikšana, subkutānu injekciju veikšana, intrakutāno injekciju veikšana

Advancēts IV injekciju trenažieris - injekcijas, IV katetrizācija, infūzijas, komunikācija ar pacientu, perifēro vēnu palācija

Katetrizacija_0.png

Urīnpūšļa kateterizācija - perineālā aprūpe, ilgtermiņa urīnpūšļa kateterizācija, īslaicīgā urīnpūšļa kateterizācija

KPR_0.png

KRR  manekns (torss) - Iespēja sekot līdzi kompresijas dziļumam, ātrumam, ventilācijas tilpumam, skaitam, kompresiju/ventilāciju ciklam

KPR manekens - kardiopulmonālā reanimācija, ventilēšana (no mutes- mutē izmantojot FaceShield, Ambu maiss), intubācija,  defibrilācija

 

15.jpg

Epiziotomijas veikšana, galvas avotiņu identifikācija, instrumemtnu izmantošana, iepējams veikt medio- laterālo epiziotomiju, vai arī viduslīnijas epiziotomiju  
Starpenes audu šūšana (Šūšanas veidu apguve, audu slāņu identificēšana un apstrāde)


 

ear_eye.png

Ausu izmeklēšana ar otoskopu -  ir iespēja uzstādīt skaņas signālu, kad veikta nepareiza otoskopa ievietošana, tipiskāko ausu problēmu noteikšana un to klasificēšana,  sēra un citu svešķermeņu izņemšana, pašmācības režīms,  instrukotra režīms

Oftalmoskopijas trenažieris -  Acu struktūras izmeklēšana izmantojot oftalmoskopu, iespējams manīt izmeklējumu gadījumus ( 10 gadījumi), iespējams mainīt acs dilatāciju (2, 3.5, 5 mm) 

 

Manekeni

5.jpg

Jaundzimušā aizrīšanās manekena Baby Anne


Iespējams veikt kardiopulmonālo reanimāciju (KPR). Iespējams veikt elpināšanu ar ambu maisu un novērot krūškurvja ekskursijas, kā arī apgūt pirmās palīdzības principus aizrīšanās gadījumā zīdaiņa vecuma bērnam.

Jaundzimušā reanimācijas manekens Newborn Anne.jpg

Jaundzimušā reanimācijas manekens

Iespējams veikt nabas saites klemmēšanu, nosiešanu, pārgriešanu, kateterizāciju; manuāls nabassaites pulsa noteikšanu; ir maināmas acu zīlītes;  iespējama elpceļu atsūkšanas tehnikas apgūšana; intubācijas veikšana (endotraheālās caurules izmērs 3.5, laringeālā maskas izmērs #1, orofaringeālie elpvadi, nazofaringeālie elpvadi); plaušu ventilācijas ar ambu maisu apguve; iespējams intubēt barības vadu (vēdera uzpūšanās); iespējams veikt krūškurvja kompresijas; pneimotoraksa dekompresija; intraoosālā pieeja (iespējama abās kājās)

Jaundzimusa_aprupes_manekens.png

Jaundzimušā aprūpes manekens

Manekens ir paredzēts, lai tiktu apgūta pareiza jaundzimušā mazgāšana un veicamie aprūpes elementi. 

pacientu_aprupe.png

Pacienta aprūpes manekens

Galva veidota ar anatomiskiem orientieriem, iespējams veikt intubāciju, nazogastrālās zondes ievadīšana, iespējams simulēt sekrētu atsūkšanu, maināmas starpenes daļas, iespējams veikt urīnpūšļa kateterizāciju,  intravenozā roka ļauj praktizēt katetru ievadi, zāļu ievadi , kā arī katetra vietas pareizu kopšanu, iespējams veikt intramuskulāras injekcijas.

 

VR simulatori

art.jpg

 

 

Artroskopijas simulators

Simulators paredzēts ceļa atroskopijas apmācībai. Iespējams veikt dažādas sarežģītības manipulācijas:
•    2 didaktiskie moduļi
•    10 pamata prasmju apguves moduļi
•    14 diagnostikas moduļi
•    11 ķirurģiskie gadījumi

Gimentor.jpg

 

 

Gastroenteroloģisko manipulāciju simulators

Paredzēts augšējās un apakšējās  endoskopijas manipulāciju apmācībai, piedāvājot visaptverošus moduļus - vairāk kā 120 gadījumi.  
Simulators nodrošina vairākas simulācijas, kas atbilst realitātei, radot iespēju studentiem trenēties un apgūt prasmes tuvu reāliem pacientiem. Simulācijas variē no pavisam vienkāršām līdz ļoti advancētiem un sarežģītiem
klīniskiem gadījumiem.

lapsim_0.jpg

 

Laparoskopisko operāciju simulators

Dažādas sarežģītības manipulāciju apguvei:
•    Pamata prasmju modulis
•    Holecistektomija
•    Apendektomija
•    Ginekoloģiskās procedūras
•    Histerektomija
•    Bariatriskā ķirurģija
•    Nefrektomija
•    Videoasistēta torakoskopiska lobektomija (VATS) 
•    Šūšana & zarnu anastomozes

vimedix-ultrasound-simulator1_0.png

Ehokardiogrāfijas simulators

Paredzēts prasmju apguvei un pilnveidei, kas nepieciešamas, lai veiktu sirds attēla iegūšanu, izmantojot ultrasonoskopiju.

MW10.jpg

Auskultācijas simulators

Reālistisks auskultācijas simulators patiesai pacienta sirdsdarbības un elpošanas stāvokļa noteikšanai. Simulators darbojas kopā ar portatīvo datoru, kur ir lejupielādēta SAKAMOTO Auscultation Simulator programma angļu valodā. Ir izmantojams ar vai bez stetoskopa. Regulējami sirdsdarbības un elpošanas ātrumi. Skaņas intensitāte regulējama katrā sirds un plaušu reģionā. 

Sectra_1.jpg

 

Disekcijas galds

Sectra Table ir skārienjūtīgs, interaktīvs ekrāns, kas nodrošina iespēju apgūt trīsdimensionālu cilvēka anatomiju. Vienkārša piekļuve visiem medicīniskiem attēliem, ieskaitot 3D vizuālos attēlus; nodrošina iespēju analizēt anatomiju, pētīt dažādus klīniskos gadījumus. Iespēja pārvērst divdimensionālus CT un MR attēlus 3D rekonstrukcijās.

uromentor_0.jpg

 

Uroloģisko manipulāciju simulators

UroMentor simulators nodrošina plašu uroloģisko procedūru praktisku apmācību, klīnisko gadījumu - normu un patoloģiju diagnostikas principus.