dta.jpg

Lielākais un aizraujošākais zinātnisko tehnoloģiju (deep tech) nozares notikums Baltijā tuvojas!

Ar vairāk nekā 30 lektoriem, ieskaitot Igoru Bēkeru (Igor Beuker), Riku Tumlinsonu (Rick Tumlinson) un Dr. Aškanu Fardostu (Ashkan Fardost), tiešraidē no Hanzas perona Rīgā, Deep Tech Atelier tiks runāts par kosmosa un medicīnas tehnoloģijām, kā arī zinātnes komercializāciju.

Bezmaksas reģistrācija tiešsaistē ir atvērta līdz 2021. gada 13. aprīlim. Nevilcinies un izmanto savu iespēju būt daļai no "deep tech" nozares un radīt ko unikālu!

Deep Tech Atelier laipni aicina ikvienu, kurš jau ir vai vēlas būt daļa no Baltijas zinātņietilpīgo uzņēmumu ekosistēmas: esošos un topošos uzņēmējus un "deep tech" jaunuzņēmējus, pētniekus, zinātniekus un tehnoloģiju izstrādātājus, agrīnās stadijas investorus un nozares pārstāvjus, kā arī akceleratorus, universitātes un pētniecības iestādes, amatpersonas un aģentūras, tos, kuri meklē jaunus karjeras virzienus, biznesa un tehnoloģiju studentus - visus, kas interesējas par zinātnē balstītu biznesu.

Mēs kopā mācīsimies, dalīsimies pieredzē un zināšanās, piedalīsimies praktiskās darbnīcās un galvenais - veidosim jaunas un ilgtspējīgas partnerības. Tagad, vairāk nekā jebkad agrāk, mums mūždien mainīgā realitāte jāpārveido izaugsmē: radīt diversificētu un spēcīgāku ekonomiku, pētīt kosmosu, lai sniegtu labumu Zemei, meklēt medikamentus vai risinājumus, kas tiešām ārstē, nevis tikai novērš simptomus, veicināt pozitīvas klimata pārmaiņas un darītu daudz ko citu. Mēs uzskatām, ka to var sasniegt, ja zinātnisko izcilību transformē par veiksmīgiem produktiem tirgū.

new_eit_health_logo_resize.png