Pārlekt uz galveno saturu

LSDK_Ilze_Dreifelde.jpg

Doktorantūras studijas ir mana redzesloka paplašināšana, tā sniedz iespēju attīstīties. Tās patiesi ir cita līmeņa studijas, kad docētāji mani vairs nemāca, bet dalās ar savām zināšanām un pieredzi.

Ilze Dreifelde, 3. studiju gada doktorante, doktora studiju programmas Psiholoģija

aija_kazoka_dsp.png

Pirmais pamudinājums studēt doktorantūrā bija mana maģistra darba augstais novērtējums – 10 balles. Pēc darba aizstāvēšanas asoc. profesore Ilva Skulte teica: "Aija, jūs taču saprotat, ka ar desmitniekiem Stradiņa universitātē nemētājas. Mēs ceram, ka jūs varētu mēģināt stāties doktorantūrā." Tā kā esmu žurnāla ārstiem Medicus Bonus redaktore, mana izvēle studēt Rīgas Stradiņa universitātē ir mērķtiecīga, jo manas profesionālās intereses iekļauj veselīga dzīvesveida popularizēšanu un medicīnas tēmas. Man nebija šaubu, ka studijas turpināšu šajā augstskolā, kurā maģistra darbu komunikācijā varēju saistīt ar medicīnu. Protams, arī doktorantūras pētniecības darba tēma tiks saistīta ar veselības aprūpi un medicīnas komunikāciju.

Aija Kažoka, zinātniskā grāda pretendente, doktora studiju programma Komunikācijas kultūra un multimediji

 karina-zalcmane00.jpg

Studijas doktorantūrā stipri maina uzskatus un grauj stereotipus kā par pētāmo jautājumu, tā arī par dzīvi kopumā.

Karina Zalcmane, zinātnes doktore (PhD) tiesību zinātnē, doktora studiju programma Tiesību zinātne

Sandris_Petronis_rev.png

Doktorantūra mani kā ārstu pilnveido – ikdienā operēju, bet promocijas darbs liek operāciju rezultātus analizēt, paskatīties no malas. Ieguvējs esmu gan es pats, gan mani pacienti.

Sandris Petronis, zinātniskā grāda pretendents, doktora studiju programma Medicīna

Justine_Vike.png

Rīgas Stradiņa universitāte doktorantūras laikā sniedz drošības izjūtu un atbalstu, kas tik ļoti ir nepieciešams, laužot līdzšinējos zinātniskos pieņēmumus un dogmas.

Justīne Vīķe, zinātniskā grāda pretendente, doktora studiju programma Socioloģija