Absolventiem
Farmācija

RSU Farmācijas fakultātes absolvents Reinis Putrālis pašreiz turpina studijas doktorantūrā un ir docētājs Rīgas Stradiņa Universitātē (RSU), kā arī zinātniskais asistents Latvijas Organiskajā sintēzes institūtā. “Mans ieteikums topošajiem un esošajiem studentiem – nebaidīties riskēt un izmēģināt jaunas lietas. RSU piedāvā daudz pasākumu, un tie ļauj iepazīt jaunus cilvēkus un atvērt durvis uz jaunām iespējām,” novērtē Reinis.

Studiju laiks RSU sniedza ne tikai izcilas akadēmiskās zināšanas, bet arī iespēju attīstīt sevi personīgi un profesionāli. Es novērtēju interesanto un mūsdienīgo mācību vidi, kolosālos kursa biedrus un atsaucīgos pasniedzējus, kuri vienmēr bija gatavi palīdzēt. Universitātes mācību stils un disciplīna, ko prasa jau no pirmās mācību dienas, ļauj nokļūt kārotajā karjeras punktā, iemācot pārvarēt grūtos brīžus.

Mans ieteikums topošajiem un esošajiem studentiem ir nebaidīties riskēt un izmēģināt jaunas lietas. RSU piedāvā daudzus pasākumus, kas ļauj iepazīt jaunus cilvēkus un atvērt durvis uz jaunām iespējām.

reinis_putralis_1.jpg

reinis_putralis_2.jpg

Lēmumu par studijām RSU pieņēmu pēc atvērto durvju dienu apmeklējuma un par šo lēmumu esmu ļoti priecīgs, jo šī universitāte ir ievērojama ar savu reputāciju un augstajām prasībām. Tas nodrošina augstākās kvalitātes izglītību un palīdz atvērt durvis uz nākotnes iespējām.

Farmācijas programma man šķita kā brīnumaina iespēja apgūt zināšanas, kas pēc studijām ļauj atrast iespēju piepildīt savu potenciālu tik daudzpusīgā nozarē kā farmācijā.

Savu ikdienu pavadu Latvijas Organiskās sintēzes institūtā, meklējot risinājumus aktuālām problēmām.

Lai veiksmīgi atrisinātu radušās situācijas, bieži vien nepieciešama radoša pieeja un atjautība, kas ir svarīga sastāvdaļa darbam laboratorijā, jo, lai iegūtu kaut ko tādu, kas nav bijis, jādomā citādāk nekā pārējiem.

reinis_putralis_3.png

reinis_putralis_4.png

Farmācijas profesija piedāvā darboties dažādās nozarēs. Tā ir profesija, kura sniedz gan tiešu kontaktu ar pacientiem, nodrošinot viņu veselību un labklājību, gan iespēju strādāt akadēmiskajā, zinātnes, ražošanas vai mārketinga sfērā, kur var izmantot savas zināšanas un prasmes, ko iegūst studiju laikā.

Šajā attēlā saņemu apbalvojumu par iegūto pirmo vietu RSU ISC (Starptautiskā studentu konference) par savu izstrādāto zinātnisko darbu.

Līdzās darbam laboratorijā manu ikdienu dara interesantāku iespēja dalīties ar zināšanām, pasniedzot bioķīmijas nodarbības medicīnas studentiem. Aktīvi turpinu arī studēt doktorantūras programmā.

Šajā attēlā esmu Budapeštā mācību braucienā, kur iegūtās zināšanas sniegs vērtīgu ieguldījumu manai zinātniskajai darbībai.

reinis_putralis_5.jpg