Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Kontaktinformācija
Rīgā, Dzirciema ielā 16, LV-1007
D korpuss, 2. stāvs,
201. un 202. kabinets
Tālrunis: +371 67409209, +371 67409216
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Skatīt lielāku karti

Kursu daļa

  • Google plus

Tālākizglītības fakultātes Kursu daļas organizē apmācības profesionālās pilnveides izglītības programmās, garantējot izglītojamajiem plašas iespējas iegūt kvalitatīvu un mūžilgu tālākizglītību.

 

 

 

Iespējas iesaistīties kursu veidošanā un vadīšanā

Mācību programmu (kursu, semināru, konferenču un individuālo mācību) veidošanā un vadīšanā iesaistīties aicināti akadēmiskie mācībspēki, nozaru speciālisti un profesionālo asociāciju pārstāvji, kas ar savu intelektu, zināšanām un bagāto pieredzi var palīdzēt nodrošināt jaunu zināšanu un iemaņu apguvi un profesionālo pilnveidi dažādās jomās, arī savlaicīgu sagatavošanos resertifikācijai veselības aprūpes darbiniekiem.

Valodu sagatavošanas kursu veidošanā un vadīšanā iesaistīties aicināti kvalificēti valodu pedagogi, kas var palīdzēt kursu dalībniekiem jaunu zināšanu un iemaņu apguvē, kuras nepieciešamas veiksmīgai dalībai mācībās un integrācijai darba tirgū.

Lai varētu piedalīties profesionālās pilnveides programmu vai valodu sagatavošanas kursu realizācijā, lūdzam iesniegt šādus dokumentus:

Dokumenti iesniedzami Kursu daļā, Rīgā, Dzirciema ielā 16, D korpusa 201. kabinetā, katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Pēdējās izmaiņas: 09:38, 22. Jūnijs, 2016
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105