Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Studentiem

RSU viesojās speciālisti no Bostonas Universitātes Zobārstniecības fakultātes

13:30, 18. Augusts, 2017

rsu viesi bostonas zobarstnieciba01 intro14. un 15. augustā Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūtā viesojās speciālisti no Bostonas Universitātes (ASV) – profesors Nicolas Serge Dibart, kurš ir vairāk nekā 70 zinātnisko publikāciju, septiņu monogrāfiju un grāmatu autors, Ortodontijas nodaļas profesore Elif Idil Keser Buderi, kura ir vairāku zinātnisko publikāciju autore, un profesors endodontijas specialitātē Mani Moulazadeh.

Starptautiskā vasaras skolā antropologi pētīs ceļus uz mierpilnu sabiedrību

15:45, 16. Augusts, 2017

Ar tēmu Miera dizains: antropoloģiskās perspektīvas no 23. līdz 27. augustam Kuldīgas novada Pelčos norisināsies ceturtā Baltijas Antropologu vasaras skola. Pasākums pulcēs sociālās antropoloģijas studentus, miera antropologus, pētniekus un aktīvistus gan no Baltijas, gan ASV, Tuvajiem Austrumiem un Balkāniem.

RSU kopā ar kolēģiem no ASV universitātēm pēta, kā efektīvāk mācīt glābt bērnus

12:31, 15. Augusts, 2017

RSU Rezidenti introDroši vien katrs no mums apbrīno seriālos ārstus, kuri ar asu prātu, strukturētu pieeju un apskaužamu intuīciju nokļūst līdz vissarežģītākajai diagnozei. Taču vairumā gadījumu tās nav prasmes, kas iedzimst, bet ir mērķtiecīgi jāapgūst un jāizkopj. Tāpēc RSU sadarbībā ar ASV vadošajām augstskolām medicīnas jomā – Vašingtona Universitāti un Jēla Universitāti – sākusi izstrādāt algoritmu, kā efektīvāk un kvalitatīvāk apmācīt un novērtēt topošos bērnu ārstus, paverot Latvijā vēl nebijušas apmācību iespējas.

Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105