Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

RSU aula

AulaRīgas Stradiņa universitātes aula aktīvu darbību ar misiju kalpot izglītībai, zinātnei un mākslai sāka 2009. gadā.

RSU aula ir centrālā vieta, kur norisinās tādi universitātes akadēmiskās un saviesīgās dzīves svarīgākie notikumi kā imatrikulācijas ceremonija, izlaidumu sanāksmes, zinātniskās konferences, inaugurācijas un gadskārtas svinības, pašdarbības māksliniecisko kolektīvu koncerti u. c.

Par nozīmīgām aulas priekšrocībām uzskatāmas tās akustiskās īpašības un multifunkcionālās iespējas. Aulai piemīt arī izcils skanējums. Tā ir būvēta saskaņā ar augstas klases akustikas projektu, tādēļ tā ir īpaši piemērota klasiskās, kā arī mūsdienīgās mūzikas un akustiskajiem koncertiem gan viena solista, gan orķestra sastāvā.

RSU aula ir atvērta sadarbībai – tajā iespējams rīkot kā izglītības un kultūras pasākumus, tā arī korporatīvus sarīkojumus.

Vairāk par RSU aulas iespējām un piedāvājumu

AULAS AKTUALITĀTES

RSU aulas vadītāja Astra Puriņa – starp zinātni un mākslu

14:24, 20. Jūnijs, 2017

Astra Purina introAula ir tāda kā Rīgas Stradiņa universitātes dvēsele – īpaša vieta, kur sākas mūsu ikgadējās akadēmiskās gaitas un kur tās noslēdzas, pa vidu pulsējot gan zinātnes, gan mākslas ritmā. Jūnijā, pēc tam, kad būs aizplūduši absolventu, viņu docētāju un atbalstītāju tūkstoši, noslēgsies aulas aktīvā sezona. Tas būs laiks, kad RSU aulas vadītāja Astra Puriņa un viņas komanda varēs ķerties pie nākamās sezonas plāniem, kas, pateicoties jauniegādātajām ērģelēm, solās būt vērienīgi.

RSU aulā notiks Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas simfoniskā orķestra koncerts

10:06, 23. Marts, 2017

koncerts romantiskas muzikas meistardarbi introRīgas Stradiņa universitātes darbinieki un studenti tiek aicināti uz Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas simfoniskā orķestra koncertu Romantiskās mūzikas meistardarbi RSU aulā 20. aprīlī. Ieeja koncertā bez maksas.

RSU aicina uz tautas deju koncertu "Te mums ziedēt, te mums augt"

16:43, 21. Marts, 2017

ackups koncerts te mums ziedet 25032017 introDienā, kad pieminam Latvijas vēsturē tik traģiskos notikumus un tomēr stingri stāvam uz savas zemes, Rīgas Stradiņa universitātes Tautas deju ansamblis "Ačkups" aicina uz koncertu "Te mums ziedēt, te mums augt", kas notiks sestdien, 25. martā, Rīgas Stradiņa universitātes aulā. Koncerts veltīts mūsu tēvzemes godināšanai, apzinoties lielākās vērtības – brīvību, darbu un Latvijas debesis.

Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105