Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

RSU aula

AulaRīgas Stradiņa universitātes aula aktīvu darbību ar misiju kalpot izglītībai, zinātnei un mākslai sāka 2009. gadā.

RSU aula ir centrālā vieta, kur norisinās tādi universitātes akadēmiskās un saviesīgās dzīves svarīgākie notikumi kā imatrikulācijas ceremonija, izlaidumu sanāksmes, zinātniskās konferences, inaugurācijas un gadskārtas svinības, pašdarbības māksliniecisko kolektīvu koncerti u. c.

Par nozīmīgām aulas priekšrocībām uzskatāmas tās akustiskās īpašības un multifunkcionālās iespējas. Aulai piemīt arī izcils skanējums. Tā ir būvēta saskaņā ar augstas klases akustikas projektu, tādēļ tā ir īpaši piemērota klasiskās, kā arī mūsdienīgās mūzikas un akustiskajiem koncertiem gan viena solista, gan orķestra sastāvā.

RSU aula ir atvērta sadarbībai – tajā iespējams rīkot kā izglītības un kultūras pasākumus, tā arī korporatīvus sarīkojumus.

Vairāk par RSU aulas iespējām un piedāvājumu

AULAS AKTUALITĀTES

RSU aulā notiks Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas simfoniskā orķestra koncerts

10:06, 23. Marts, 2017

koncerts romantiskas muzikas meistardarbi introRīgas Stradiņa universitātes darbinieki un studenti tiek aicināti uz Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas simfoniskā orķestra koncertu Romantiskās mūzikas meistardarbi RSU aulā 20. aprīlī.

RSU aulā atklātas lielākās digitālās ērģeles Baltijā

09:51, 07. Marts, 2017

ergeles apkalna intro6. martā Rīgas Stradiņa universitātes aulā notika sen gaidīts notikums – Baltijā lielāko digitālo ērģeļu atklāšana. Kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri diriģenta Gunta Kuzmas vadībā RSU jaunieguvumu ieskandināja pasaulslavenā ērģelniece Iveta Apkalna, programmā iekļaujot gan J. S. Baha un F. Pulenka, gan latviešu komponistu L. Garūtas, A. Kalēja un Ē. Ešenvalda skaņdarbus.

Deju grupa "Buras" piedāvā trīs deju uzvedumus vienā vakarā

14:54, 21. Oktobris, 2016

buras intro12. novembrī plkst. 19.00 Rīgas Stradiņa universitātes aulā (Dzirciema ielā 16) mūsdienu deju grupa Buras piedāvā trīs atšķirīgus deju uzvedumus: KantorisTu tikai nepadodies! un Tītarciems.

Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105