Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Stipendijas

  • Google plus

Valsts stipendijas

Uz valsts stipendiju var pretendēt augstākās izglītības programmās studējošie, kuri uzņemti konkursa kārtībā un studē valsts finansētajās studiju vietās. Valsts stipendiju piešķir uz vienu semestri. Stipendijas minimālo apmēru un saņemšanas kārtību nosaka LR Ministru Kabineta 2004. gada 24. augusta noteikumi Nr. 740 „Noteikumi par stipendijām” un attiecīgās augstskolas stipendiju piešķiršanas nolikums.
Uzzināt vairāk

 

Absolventu asociācijas stipendijas RSU studentiem

RSU Absolventu asociācija piesaista un administrē lielāko daļu privāto stipendiju, kas dibinātas ar mērķi sekmēt jaunu cilvēku izaugsmi un veicināt RSU absolventu mūžizglītību. Uz asociācijas dibinātām stipendijām var pretendēt tikai RSU studenti. Stipendiju fonda pamatmērķis ir atbalstīt izcilākos un talantīgākos RSU studentus. Ir plānots izveidot stipendiju arī studentiem, kas savus pētniecības darbus dodas prezentēt ārpus Latvijas robežām.
Uzzināt vairāk

 

RSU Kultūrizglītības stipendija

RSU studentiem, kuri darbojas universitātes mākslinieciskajos kolektīvos un reprezentē universitātes vārdu, ir iespēja pretendēt uz RSU Kultūrizglītības stipendiju. Stipendija izveidota, lai finansiāli atbalstītu RSU māksliniecisko kolektīvu dalībniekus, kuri spēj sekmīgi apvienot un uzturēt augstu studiju un mākslinieciskā snieguma līmeni. Stipendija tiek piešķirta tikai sekmīgākajiem un talantīgākajiem RSU studentiem.
Uzzināt vairāk

 

Privātās stipendijas

Ikviens students var pieteikties dažādām privātpersonu, organizāciju, uzņēmumu un fondu stipendijām. Stipendijām ir dažādi mērķi un saņemšanas nosacījumi. Aktuālajai informācijai par pietiekšanās nosacījumiem un laikiem interesentiem personīgi jāseko līdzi stipendiju oficiālajās mājas lapās.
Uzzināt vairāk

Pēdējās izmaiņas: 10:24, 16. Septembris, 2015
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105