Intervijas
Ziņas

29. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentu medijā Skaļāk! pirmo reizi izskanēja raidījums Talants tev līdzās. Tā vadītājs Tālivaldis Kronbergs, kurš ir RSU studiju programmas Multimediju komunikācija neklātienes students, uz sarunu bija aicinājis RSU muzeja vadītāju Daigu Dupati.

Daiga-Dupate-rsu-radio-skalak.JPG

Raidījumā skan Daigas Dupates izvēlētā mūzika, sākot no Emīla Dārziņa Melanholiskā valša un beidzot ar vienu no V. A. Mocarta klavierkoncertiem, un viņas komentārs par katru no izvēlēm.

Kopā ar mūziku tiek šķetināti Daigas talanti un runāts par dzīvi un darbu, kā arī par to, kas ir muzejs un ar ko nodarbojas RSU muzejs, visiem atgādinot, ka "šodiena rīt jau būs vēsture".

Desmit Daigas Dupates dzīves gadi ir saistīti ar profesionālo kora mūziku. Tagad gan viņa, kā pati atzīst, ir tikai profesionāla mūzikas mīļotāja. Daigai patīk zīmēt, adīt, tamborēt, šūt u. c., taču tam pašlaik neatliek laika.

Raidījumu noskatīties un noklausīties iespējams šeit.
  • RSU studiju programmas Fotogrāfija studenta Dāvja Jāņa Priediena foto no raidījuma pieejami šeit.
  • RSU studiju programmas Multimediju komunikācija studenta Ervīna Šmatčenko foto no raidījuma pieejami šeit.