Starptautiskā sadarbība

No 18. līdz 23. augustam ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu Rīgas Stradiņa universitātē viesosies Sinsinati (ASV) Universitātes Uroloģijas klīnikas profesori Jūdžins Minevičs (Eugene Minevich) un Pols No (Paul Noh).

19. augustā no plkst. 14.00 līdz 17.00 RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Anniņmuižas bulv. 26a, 130. auditorijā, prof. Minevičs uzstāsies ar LEKCIJU CIKLU:

1. Medical writing for meetings and publications;
  2. Evidence based medicine 101;
  3. Implementing safety and quality improvement into clinical practice.
Laipni aicināti doktoranti, rezidenti un promocijas darbu zinātniskie vadītāji. Dalību lekciju ciklā lūdzam pieteikt pa e-pastu Doktorantūras nodaļas biroja vadītājai Ievai Griķei – ieva[pnkts]grikeatrsu[pnkts]lv.

20. augustā no pulksten 10.00 līdz 15.00 VSIA Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Vienības gatvē 45 notiks PARAUGOPERĀCIJU CIKLS.

• Laparascopic surgeries with Professor Paul Noh (laparascopic nephrectomy, laparascopic orchidopexy)
  • Professor Eugene Minevich, Professor Paul Noh: clinic for "complex" patients

21. augustā no plkst. 11.00 līdz 16.00 VSIA Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Vienības gatvē 45, Ebela auditorijā, notiks KLĪNISKO LASĪJUMU CIKLS:

1. Neurogenic bladder – management strategies to prevent urinary tract reconstruction (Medical management of NGB) – 45 min.; Professor Eugene Minevich
  2. Urinary tract reconstruction for continence and renal preservation (Surgical management of NGB) – 45 min.; Professor Eugene Minevich
  3. Management of adolescent varicocele – 30 min.; Professor Eugene Minevich
  4. Genitourinary tract pathology in patients with anorectal malformations – 45 min.; Professor Eugene Minevich
  5. Robotic surgery in pediatric urology – 45 min.; Professor Paul Noh
  6. Surgical approach to non-palpable testis – 30 min.; Professor Paul Noh
Laipni aicināti ķirurģijas un uroloģijas rezidenti, docētāji (sīkāka informācija – prof. Aigars Pētersons, tālr. 29203598/ Ainārs Ģīlis, tālr. 29512224).

bitf-logo_0.png