Inovācijas

15. maijā no plkst. 9 līdz 18 pievienojies un piedalies pirmajā Rīgas Biohack pasākumā, kur pētnieki un uzņēmējdarbības talanti pulcēsies, lai demonstrētu biomedicīnas inovācijas ar augstu tirgus potenciālu. Pasākums notiks RTU Zinātnes un inovāciju centrā (Ķīpsalas ielā 6A, Rīgā).

Pasākums būs platforma vadošiem pētniekiem, lai prezentētu savu darbu, izpētītu tā komerciālo dzīvotspēju un piedalītos tirgus meklējumos pieredzējušu mentoru vadībā. Ja esi pētnieks, kurš radījis lielisku tehnoloģiju, uzņēmējs, kurš grib paplašināt savas robežas, vai students ar uzņēmējdarbības instinktu, izmanto šo iespēju, lai virzītu savas biomedicīnas inovācijas uz tirgu un, iespējams, satiktu savu nākamo partneri.

Labākās inovācijas tiks prezentētas Deep Tech Atelier, Baltijas lielākajā augsto tehnoloģiju nozaru pasākumā. Prezentētāji saņems individualizētu atbalstu sava komercializācijas ceļa sākumam, izmantojot resursus no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra, Biocatalyst Foundation Venture Studio un Unilab universitāšu inkubatora.

Plašāka informācija angļu valodā un reģistrēšanās

Riga Biohack

Pasākumu rīko Baltijas Biomateriālu Ekselences Centrs, kurā ietilpst RTU, Latvijas Organiskās sintēzes institūts, Rīgas Stradiņa universitāte, sadarbībā ar Biocatalyst Foundation un RTU Zinātnes un inovāciju centru.

Projekts ir saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības Horizon 2020 pētniecības un inovāciju programmas (nr. 857287).