Skolēniem
Topošajiem studentiem
Skolotājiem
Tradicionālie pasākumi

Ja sapņo kļūt par izcilu veselības aprūpes speciālistu, bet negribi mērot ceļu uz Rīgu, tad Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiāle ir īstā vieta! Tur trešdien, 24. aprīlī, plkst. 15 durvis vērsim visiem, kuri grib studēt Kurzemē un tuvāk mājām.

rsu_liepaja_atverto-durvju_diena2024.jpg

Atvērto durvju dienā RSU Liepājas filiāles direktore Dita Role un mācībspēki iepazīstinās gan ar veselības aprūpes pamatstudiju, gan maģistra studiju programmām, augstskolas vidi un mācību tehnoloģijām, kā arī uzņemšanas prasībām. Uzzini visu par pamatstudiju programmām Psiholoģija, Māszinības, Ārsta palīgs, Ārstnieciskā masāža un Veselības sporta speciālists, kā arī maģistra studiju programmām Veselības psiholoģija un Māszinības! Interesenti varēs iztaujāt studiju programmu vadītājus un mācībspēkus, kā arī studentus un administrācijas pārstāvjus.

RSU Liepājas filiāle ir vienīgā augstskola Kurzemes reģionā, kas jau vairāk nekā 75 gadus piedāvā apgūt veselības aprūpes studiju programmas. Patlaban RSU Liepājas filiālē pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību medicīnā apgūst aptuveni 300 studējošo. Augstskola cieši sadarbojas ar reģiona slimnīcām, nodrošinot studentu praktisko iemaņu apguvi un profesionālu mācībspēku piesaisti.

Kā norāda filiāles direktore, programmas satura ziņā ir identiskas tām, kas tiek realizētas Rīgā, padarot augstākās izglītības ieguvi reģiona jauniešiem daudz pieejamāku. Mācību telpās iekārtoti pacientu aprūpes un injekciju kabineti, īpaši aprīkotas masieru un veselības sporta speciālistu studiju telpas, ķirurģijas kabinets, neatliekamās palīdzības kabinets, ārstniecisko un diagnostisko manipulāciju kabinets un citas telpas, kas paredzētas studentu prasmju un iemaņu slīpēšanai. Lai nodrošinātu mūsdienīgu un modernu izglītību, RSU jau gadiem mērķtiecīgi investē simulācijā balstītā mācību procesā gan veselības aprūpes studentiem, gan jau praktizējošiem speciālistiem iemaņu un kompetenču atjaunošanai un celšanai.

Tiekamies 24. aprīlī RSU Liepājas filiālē, Riņķu ielā 24!