Absolventiem

Rīgas Stradiņa universitāte un RSU Absolventu asociācija aicina 8. februārī plkst. 18 piedalīties domnīcā Maģistrs – solis augstāk, kur Farmācijas fakultātes jaunās ēkas vestibilā (Konsula ielā 21) nesteidzīgā un neformālā gaisotnē varēs apmainīties ar domām par to, ko mūsu katra dzīvē nozīmē maģistra grāds – kā līdz tam nokļūt, kur tas vedīs tālāk, vai vajag vēl vienu maģistra grādu, vai varbūt mainīt profesiju un nozari.

Vieslekcijā vakara pirmajā daļā ar klātesošajiem dalīsies pieredzē ārsts psihoterapeits, RSU absolvents un docētājs Artūrs Miksons.

Vakara otro daļu veidos divas diskusijas, kuras moderēs LTV ziņu dienesta žurnālists Krišs Jānis Kairis:

• No absolventa par izcilu vadītāju,
  • Kā līderim veidot nākotnes sabiedrību.

Diskusiju dalībnieki

• RSU absolvente, docētāja, farmācijas tehnoloģiju projektu vadītāja Oxana Brante
  • SIA Ūdensroze Klīnika, RSU absolvente Džeina Mežale
  • Absolventu asociācijas izpilddirektore, RSU maģistrantūras studente Paula Feldmane-Jumīte
  • Bijusī NVD Ārstniecības pakalpojumu departamenta direktores vietniece, RSU doktorantūras studente Lelde Ģiga
  • Veselības inspekcijas Juridiskā departamenta vadītāja, RSU doktorantūras studente Laura Šāberte
  • Sabiedrības par atklātību – Delna direktore, zemessardze, RSU absolvente Inese Tauriņa
  • LTRK biedru attiecību vadītājs, RSU absolvents Jānis Celmiņš
  • RSU maģistrantūras studente Ineta Buivide

Domnīca būs iespēja ar uzkodām pie kafijas tases dzirdēt citu pieredzes stāstus, pārdomāt savu, dalīties jautājumos un viedokļos, kā arī satikties un iepazīties ar dažādu nozaru pārstāvjiem un pārdomāt, vai ir radusies vēlme apgūt jaunas zināšanas.

rsu_magistru_pasakums_v6_2.jpg

Datu apstrāde

Nolūkā nodrošināt domnīcas Maģistrs – solis augstāk (turpmāk – Pasākums) dalībnieku personas datu korektu apstrādi, informējam, ka Pasākumā var tikt apstrādāti dalībnieku personas dati – uzņemtas fotogrāfijas, veikts balss vai video ieraksts. Jūsu personas dati var tikt izmantoti RSU leģitīmo interešu nodrošināšanai – sabiedrības informēšanai, RSU leģitīmo interešu nodrošināšanai komunikācijas aktivitātēs, marketinga un sakaru aktivitātēs (tostarp materiāla sagatavošanai un ievietošanai sociālajos tīklos).

Pasākuma norises vietā var tikt uzņemti fotoattēli un video, kā arī var notikt video straumēšana tiešraidē. Šādā gadījumā pie pasākuma ieejas tiek novietotas informatīvas zīmes, kas informē, ka pasākuma laikā tiek uzņemti fotoattēli un video vai notiek video straumēšana. Personas fotoattēlus un video var izlikt RSU mājaslapā un/vai sociālajos tīklos, kā arī masu medijos.

Jūsu dalība Pasākumā ir brīvprātīga. Ja esat piekritis piedalīties Pasākumā, jūs esat tiesīgs jebkurā laikā apturēt savu dalību. Turklāt jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi personas datiem, tiesības labot vai dzēst personas datus, kā arī iebilst pret veikto apstrādi vai pieprasīt personas datu pārsūtīšanu.

Plašāka informācija par personas tiesībām un iespēju iebilst pret personas datu apstrādi

Ja iebilstat pret šādu personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt pa e-pastu personu[pnkts]datiatrsu[pnkts]lv.