Preses relīzes

Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultātē par vairāk kā 40% samazināta studiju maksa studijām rezidentūras studiju programmās.

RSU jaunajiem ārstiem – Medicīnas fakultātes, pediatrijas studiju programmas vai Stomatoloģijas fakultātes absolventiem, piedāvā studēt kādā no 59 rezidentūras studiju programmām.

RSU Tālākizglītības fakultātes mērķis ir nodrošināt teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu apguvi un pilnveidošanu, atbilstoši specialitātes nolikuma prasībām, lai ārstu sagatavotu sertifikācijai specialitātē.

Rezidentūras studiju programmas vada augsti kvalificēti pasniedzēji ar zinātnisko grādu – vadošie speciālisti savās nozarēs. Apmācība notiek Latvijas vadošajās klīnikās, moderni aprīkotās mācību, klīniskajās un zinātniskajās bāzēs.

Rezidentiem ir iespējas aktīvi apgūt un patstāvīgi veikt pacientu izmeklēšanu, terapiju ar modernām tehnoloģijām.

Mācību maksa ir 1350,- Lati par akadēmisko gadu, studiju ilgums ir 3 – 5 gadi, atkarībā no izvēlētās specialitātes.

Sīkākai informācijai: e-pasts TIFatrsu[pnkts]lv, tālrunis uzziņām 67409130 vai 67409233.