Preses relīzes

Jau piekto reizi Rīgas Stradiņa universitāte pateicībā par padarīto aicina savus studentus, profesorus, docētājus un darbiniekus, kā arī draugus un kolēģus uz Akadēmisko balli, kas notiek sestdien, 2007. gada 31. martā plkst. 19.30 Rīgas Latviešu biedrības namā.

Šī gada Akadēmiskās balles svinīgās ceremonijas svarīgs akcents būs mūsu universitātes sasniegumi zinātnē, balle būs arī kā svinīgs noslēgums diviem nozīmīgiem RSU pasākumiem – ikgadējai Zinātniskajai konferencei un RSU Goda doktoru inaugurācijas ceremonijai.

Tradicionāli tiks pasniegtas RSU Gada balvas studentiem, rezidentiem un doktorantiem, kuri katrs savā nozarē uzrādījuši teicamus panākumus gan sekmēs, gan zinātniski pētnieciskajā darbā un izteikta pateicība tiem, kuri visaktīvāk piedalījušies universitātes sabiedriskajā dzīvē. Svētku reizē godinām tos, kuri devuši savu ieguldījumu augstskolas vēstures veidošanā.

Balles muzikālais notikums būs komponista Riharda Dubras garīgās oratorijas „CANTUS IN AETERNUM” ekskluzīvs atskaņojums simfoniskā orķestra, RSU kora „Rīga” un solistu izpildījumā, izcilā diriģenta Andra Veismaņa vadībā. Oratorija tika komponēta pagājušā gadā, speciāli korim „Rīga” un Eiropas Medicīnas Studentu Koru festivālam Rīgā.

Pēc ceremonijas muzicēs deju orķestris Aivara Gudrā vadībā, vakara gaitā uzstāsies solisti Olga Rajecka, Uģis Roze, Modris Laizāns, iluzionisti, mīmi, profesionāli deju pāri un citi viesmākslinieki.

Zelta zālē par noskaņu rūpēsies DJ Karlo, norisināsies dažādas studējošo saviesīgas aktivitātes.

Rīgas Stradiņa universitātes Akadēmiskā balle tiek rīkota ar devīzi – Ad honorem artes, scientia, veritas! – Par godu mākslai, zinātnei, patiesībai! Akadēmiskā balle ir kļuvusi par vienu no svarīgākajiem notikumiem universitātes dzīvē. Tā vainago darbiem un panākumiem bagāto gadu – Finis coronat opus, kā rakstīts arī balles afišā

Sīkāka informācija: RSU Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr.67409223