B-Space

Pirmsjāņu darba nedēļas beigās, 16. jūnijā, Rīgas Stradiņa universitātes biznesa inkubatoru B-Space absolvēja piecas studentu komandas.

Apsveicam mūsu absolventus Danielu Solovjovu-Vlasovu, Karlīnu Janci, Viljamu Vilhelmu Lazdu, Ralfu Kazia, Rini Stella Roy Francis Xavier, Danas Skujiņu, Kristeru Miķelsonu, Luīzi Guslenu, Jēkabu Vārnu, Evu Kočāni un Kristu Kristiānu Dēricu!

Liels paldies arī žūrijas komisijai, kas izdarīja lielisku darbu, sniedzot komandām komentārus, ieteikumus, kā arī, protams, uzdodot labus jautājumus!

Uzvarētāji

• 1. vieta – komanda Coffee Society (Daniela Solovjova-Vlasova, Karlīna Jance)
  • 2. vieta – komanda Devstar (Viljams Vilhelms Lazda, Ralfs Kazia)
  • 3. vieta – komanda Aimers Consultancy (Rini Stella Roy Francis Xavier)
    Interesants fakts: pirmo reizi INK programmā piedalījās ārvalstu studente (no Indijas) un viena pati saviem spēkiem tika trijniekā.

INK programmu absolvēja arī komandas ExtraCord (Danas Skujiņš, Kristers Miķelsons, Luīze Guslena, Jēkabs Vārna) un ScrubUp (Eva Kočāne, Krista Kristiāna Dērica). Programmā piedalījās arī komanda GameChanger.

Pateicamies arī mūsu mentoriem, vieslektoriem un visiem, kas šo pasākumu padarīja iespējamu!

Šogad komandas bija cītīgi strādājušas ar prototipiem un prezentācijām. Žūrijai izvēle nebija viegla. Degsme bija redzama ikvienai komandai, un mēs ticam, ka katra komanda mēģinās attīstīt savas idejas tālāk. Kā inkubators mēs turpināsim atbalstīt komandas arī pēc INK programmas noslēguma. Mēs gribam atgādināt studentiem, ka ir svarīgi koncentrēties uz pašu procesu, un rezultāts nāks tam līdzi. Mūsu absolventiem šī programma bija tikai sākums, lai kļūtu par jaunajiem uzņēmējiem!