Attīstība
Darbiniekiem

No 13. līdz 17. novembrim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) viesojas ārējo ekspertu grupa, lai akreditētu studiju virzienu Veselības aprūpe.

Eksperti tiekas ar docētājiem, studējošajiem, absolventiem, darba devēju pārstāvjiem, studiju programmu direktoriem, fakultāšu vadību un RSU vadības pārstāvjiem, kā arī iepazīstas ar RSU materiāltehnisko bāzi RSU centrālajā ēkā, Farmācijas studiju un pētniecības centrā, Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, kā arī Liepājas filiālē. Pēc tam tiks sagatavots ekspertu kopīgais atzinums par akreditācijas gaitu.

Akreditācijas ekspertu grupā ir pārstāvji no Klaipēdas Universitātes, Austrumsomijas Universitātes, Maltas Universitātes, Horvātijas Vidusjūras dzīvības zinātņu institūta, Gruzijas Akaki Tsereteli Valsts universitātes, kā arī Latvijas Darba devēju asociācijas, Daugavpils Universitātes, Latvijas Studentu apvienības, Latvijas Universitātes Rīgas 1. medicīnas koledžas un Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras.

Akreditācijas dokumentu sagatavošana ilga vairāk nekā pusotru gadu – no pērnā gada janvāra līdz šā gada 4. jūlijam, kad dokumenti tika iesniegti Augstākās izglītības kvalitātes aģentūrai.

Akreditācijas procesu vadīja Pedagoģiskās izaugsmes centrs, un tajā iesaistījās arī virkne kolēģu no citām struktūrvienībām (Personāla departamenta, Zinātnes departamenta, Studiju departamenta, bibliotēkas), kā arī visu studiju virziena Veselības aprūpe studiju programmu direktori, fakultāšu vadība un iesaistītās katedras.

Studiju programmas izstrādātas projektā nr. 8.2.1.0/18/A/014 Studiju programmu fragmentācijas mazināšana un studiju internacionalizācijas veicināšana Rīgas Stradiņa universitātē.

ieguldijums_tava_nakotne_nap_esf.jpg