Pirms jaunā akadēmiskā gada sākuma, 14.–25. augustā, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Karjeras centrs jau trešo gadu organizēja tiešsaistes pasākumu Studentu pirmā pietura, lai studentiem radītu piederības sajūtu RSU un palīdzētu viņiem veiksmīgāk sākt jauno dzīves posmu.

2021_studentu_pirma_pietura_cvr.jpg

spp_2023_rudens_00.jpg

RSU Karjeras centrs piedāvāja 17 lekcijas platformā Zoom.

“Vēlējāmies, lai šis pasākums studentiem ir pirmā pietura, kurā viņi iepazīstas ar savu augstskolu un cits ar citu, kā arī uzzina, kādu atbalstu var saņemt no RSU,” skaidro RSU Karjeras centra vadītāja Baiba Prauliņa. “Ļoti liela atsaucība bija pēdējā dienā klātienē rīkotajam pasākumam un ekskursijai: ieradās vairāk nekā 100 jaunie studenti.”

RSU Karjeras centrs šādu pasākumu rīkos arī ziemas uzņemšanā un nākamā gada vasarā.

spp_2023_rudens_01.jpg

spp_2023_rudens_03.jpg

Atsauksmes no studentiem

• Paldies Karjeras centram par pasākumu! Kā Stradiņus absolvējušam bakalauram, kas šogad sāk studijas maģistrantūrā, arī man bija vairākas vērtīgas lietas, kuras ikdienas studiju procesā bija palidojušas garām, taču būtu bijušas vērtīgas studiju procesā. Pasākums noteikti jāturpina arī nākamajos gados!
  • Pasākums bija ļoti noderīgs un vērtīgs, paldies par sniegtajiem padomiem un zināšanām, kas noņēma lielu daudzumu stresa un neziņas pirms studiju gada sākuma!
  • Ļoti labs pasākums. Paldies, ka ļaujat cilvēkiem labāk izprast universitātes vidi.
  • Visi no RSU Karjeras centra ir ļoti patīkami cilvēki, un viņos ir vēlme klausīties. Lekcijas tiešām bija interesantas.
  • Mīļš paldies par iespēju pilnībā saprast, kā norit dzīve universitātē, un paldies par mazāk stresainu sākumu!
  • Paldies, ka devāt realitātes un atbalsta sajūtu, sākot studijas. Daudz patīkamāk ir sākt jaunu dzīves posmu, zinot, ka ir iespēja pie kāda vērsties.

spp_2023_rudens_02.jpg

spp_2023_rudens_04.jpg

Ar šo pasākumu RSU Karjeras centrs ir veiksmīgi iesācis jauno akadēmisko gadu un plāno turpmāk rīkot arī citus studentiem saistošus pasākumus. Tuvākie ieplānoti jau septembra beigās:

Seminārs studentiem "(NE) IESPĒJAMĀ misija – studijas"

Prasme mācīties gudri – tava superspēja

Studenta izdzīvošanas komplekts: mazie ieradumi lieliem panākumiem