Atzinība
Darbiniekiem

23. novembrī veselības ministrs Hosams Abu Meri, paužot pateicību par pašaizliedzību, profesionalitāti un izcilu darbu veselības aprūpes un sabiedrības veselības jomā, pasniedza Ministru kabineta un Veselības ministrijas Atzinības rakstus arī vairākiem Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) docētājiem.

mk_atzinibas_raksti_rsu_kopbilde_2023-gatava.pngFoto no Veselības ministrijas arhīva

Ministru kabineta Atzinības raksts pasniegts

• RSU Pediatrijas katedras vadītājai, vad. pētniecei un profesorei, pediatrei Dacei Gardovskai par ieguldījumu sabiedrības veselības veicināšanā, medicīnas attīstībā un jauno speciālistu sagatavošanā;
  • RSU Onkoloģijas institūta vad. pētniekam, Ķirurģijas katedras asoc. profesoram, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ķirurgam Arvīdam Irmejam par ieguldījumu krūts vēža ārstēšanā un onkoloģijas pētniecībā.

Ministru kabineta Atzinības rakstu pasniedz, lai izteiktu valdības atzinību privātpersonām par izciliem sasniegumiem tautsaimniecības, zinātnes, izglītības, veselības, vides aizsardzības, valsts pārvaldes, kultūras, sporta un valsts aizsardzības jomā. Atzinības rakstus svinīgā ceremonijā pasniedz nozares ministrs.

Veselības ministrijas Atzinības raksts pasniegts

• RSU Iekšķīgo slimību katedras vadītājam prof. Aivaram Lejniekam par ilggadēju, profesionālu un atbildīgu darbu.