Lepojamies!
Zobārstniecība, mutes medicīna

Ik gadu Kjeti Universitātē Itālijā norisinās starptautiskā zobu estētiskās restaurācijas konkursa fināls, kur tiekas stiprākie un talantīgākie studenti no dažādām pasaules valstīm. Latvija šajā konkursā piedalās jau no 2016. gada Zobu terapijas un mutes veselības katedras pasniedzējas dr. Darjas Ķīses pavadībā.

Kopš pagājušā akadēmiskā gada studentu sagatavošana šim pasākumam Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Zobārstniecības fakultātē norit studiju kursa Estētika tiešās restaurācijās ietvaros, kas sniedz studentiem lielāku motivāciju iegūt zināšanas un pilnveidot praktiskās iemaņas. Stingras atlases rezultātā XIX Jules Allemand Trophy konkursa finālā mūsu universitāti pārstāvēja piektā gada studente Dita Keiša ar savu pasniedzēju dr. D. Ķīsi un guva uzvaru 19 valstu labāko studentu vidū. Konkursa balva Ditai ir divu mēnešu stažēšanās pasaulslavenu lektoru vadībā Kjeti Danuncio universitātē (Università degli Studi 'G. d'Annunzio' Chieti).

Dr. Ķīse: "Esmu patiesi lepna par mūsu izcilo rezultātu starptautiskā līmenī. Tas pierāda, ka esam konkurētspējīgi ar citām pasaules universitātēm, un ar augsti paceltu galvu nesam Rīgas Stradiņa universitātes vārdu pasaulē, veicinot tās atpazīstamību. Pārņem gandarījuma un pateicības sajūta, ka ieguldītais darbs atmaksājies tik skaistā uzvarā!

chieti_keisa_00.png

Dita Keiša ar savu pasniedzēju konkursa norises vietā

chieti_keisa_01.png