Kursa vadītājs:Ruta Siliņa
Mērķauditorija:Komunikācijas zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Komunikācijas zinātne

Iepazīstināt studentus ar tekstu sastādīšanas specifiku sociālo mediju videi un attīstīt prasmes sagatavot atbilstošu tekstuālu materiālu.

Latviešu valodas un mediju valodas pamatzināšanas.

Pēc studiju kursu apguves students pārzinās sociālo mediju vides vēstījumu dažādās iespējas.

Pēc kursa apguves students pratīs pielietot apgūtās tekstu sastādīšanas prasmes, tāpat tiks stiprinātas sadarbības prasmes, spēja piemēroties pārmaiņām un patstāvīgi pieņemt lēmumus, kā arī analītiskās prasmes.

Pēc kursa apguves students spēs izvērtēt informāciju, sagatavot un virzīt komunikācijas vēstījumus digitālās komunikācijas vidē; analizēt informāciju un pielietot, atbilstoši konkrētās situācijas specifikai.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Sabiedriskās attiecības, SA4BakalaursIerobežota izvēleAiga Veckalne