Struktūrvienība vai projekts
EUR no 2600 līdz 3500
Vietu skaits

Prasības

• Maģistra grāds dabas zinātnēs vai citā līdzvērtīgā nozarē
  • Pieredze darbā ar molikolārās bioloģijas, bioķīmijas un imunoloģijas metodēm
  • Spēja patstāvīgi plānot eksperimentus
  • Teicamas angļu valodas zināšanas
  • Spēja strādāt komandā, labas komunikācijas un sadarbības prasmes
  • Spēja uzņemties iniciatīvu

Pienākumi

• Ekspermentu realizēšana
  • Iegūto rezultātu analīze
  • Piedalīšanās infrastruktūras veidošanā un uzturēšanā
  • Piedalīšanās zinātniskajās diskusijās
  • Zinātnisko publikāciju gatavošana
  • Piedalīšanās pētījumu projektu sagatavošanā

Pieteikumus sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi cvatrsu[pnkts]lv līdz 21.06.2024.

Pieteikumā nepieciešams iekļaut šādus dokumentus:

• CV (detalizēts, iekļaujot publikāciju sarakstu)
  • Motivācijas vēstule, kurā īsi izklāstīta Jūsu pagātnes pētniecības pieredze un nākotnes vīzija
  • Izglītības dokumenta kopija

Sazināsimies tikai ar otrajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem ne vēlāk kā mēneša laikā pēc konkursa pieteikumu iesniegšanas beigu termiņa. Iesniegto personas datu apstrādi ar mērķi nodrošināt amata konkursa pretendentu atlasi veiks personas datu pārzinis – Rīgas Stradiņa universitāte, reģ. nr. 90000013771, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007. Pretendenta dati tiks uzglabāti 4 mēnešus pēc to iesniegšanas. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama www.rsu.lv/rigas-stradina-universitates-privatuma-politika.