RSU Anatomijas muzejs aicina uz četru zīmēšanas nodarbību ciklu, kura laikā līdz kaulam varēs iepazīt dažādus muzeja eksponātus un dažādas zīmēšanas tehnikas.

malle_am_nodarbibas_pavasaris_2024.jpg

Ne anatomijā, ne mākslā priekšzināšanas nav nepieciešamas. Visi zīmēšanai nepieciešamie materiāli un nelieli atspirdzinājumi iekļauti cenā. Nodarbības laikā radītos zīmējumus varēsi ņemt sev līdzi un pārsteigt ģimeni un draugus!

Laimdota Malle ir beigusi maģistrantūras programmu Manchester Metropolitan University Lielbritānijā un maģistrantūru Latvijas Mākslas akadēmijā. Patlaban L. Malle ir rezidējošā māksliniece RSU Anatomijas muzejā.

Izvēlies sev interesantāko nodarbību vai nāc uz visām četrām!

7.03.

Kauli

Pirmajā nodarbībā zīmēsim cilvēka skeleta kaulus ar dažāda mīkstuma un dažādu krāsu zīmuļiem un grafītiem uz papīra, veidojot īstermiņa un ilgtermiņa zīmējumu.

21.03.17.30–19.30

Ģipša atlējumi

Otrajā nodarbībā zīmēsim dažādu ķermeņa daļu atlējumus ģipsī, izmantojot grafītu, pasteļkrītiņus, tušu un ogli.

4.04.17.30–19.30

Slapjie preparāti

Trešajā nodarbībā zīmēsim tā saucamos slapjos preparātus, izmantojot akvareļkrāsas un krāsainos zīmuļus.

18.04.17.30–19.30

Korozijas preparāti

Zīmēsim trauslāko muzeju kolekciju – korozijas preparātus – kombinācijā ar dažādām vizuāli līdzīgām dabas formām. Izmantosim visas iepriekš iepazītās zīmēšanas tehnikas – grafītu, tušu, ogli un akvareli.

Vairāk

Nodarbības maksa – 25 EUR (iekļauti visi nepieciešamie materiāli un nelieli atspirdzinājumi).