Sports

Līdz ar jaunā semestra sākumu savu darbību Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) atsācis Starptautiskais pludmales volejbola klubs (International Beach Volleyball Club). Pirmais kluba organizētais pasākums – Iepazīšanās turnīrs – norisinājās pagājušajā nedēļas nogalē, 17. septembrī, iekštelpu pludmales volejbola laukumā.

Turnīrā piedalījās vairāk nekā 40 aizrautīgu studentu, kuri uzturēja sacensību garu. Lai būtu godīgi, komandas tika veidotas tā, lai katrā iekļautu iesācējus, spēlētājus ar zināmu pieredzi un profesionāļus. Sacensībās piedalījās 12 komandas, un katrā no tām tika iekļauti trīs dalībnieki. Tādējādi visiem spēlētājiem bija vienlīdzīgas iespējas gan izbaudīt spēli, gan gūt uzvaru. Spriedzei pieaugot, tika noskaidrotas trīs labākās komandas, kuras ne tikai gozējās slavas saulē, bet arī ieguva medaļas kā apliecinājumu par godam nopelnīto sasniegumu.

Spriedze bija jūtama ne tikai volejbola laukumos vien, jo Starptautiskais pludmales volejbola klubs bija sarīkojis kulinārijas sacensības, kurās bija jādemonstrē savas prasmes gardu ēdienu gatavošanā. Kulinārijas čempions saņēma balvu.

Tiem, kuri šo jautro pasākumu palaida garām, nav pamata raizēm. Semestra gaitā volejbola klubs sola vēl vairāk iespēju spēlēt un uzvarēt. Starptautiskais pludmales volejbola klubs jau strādā pilnā sparā, cītīgi plānojot nākamo turnīru, kas paredzēts oktobrī. Tas būs spocīgs, Helovīna tematikai veltīts turnīrs, kas liks bailēs nodrebēt gan laukumā, gan ārpus tā.

Informācija par gaidāmajiem pasākumiem Starptautiskais pludmales volejbola kluba Instagram un Facebook profilos.

Sazinieties ar mums, ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildu informācija!