Atzinība
Darbiniekiem

Pirms valsts svētkiem Ordeņu kapituls vairākiem visdažādāko jomu pārstāvjiem piešķīris Latvijas valsts augstākos apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu.

Par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri iecelta arī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) docētāja, Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības valdes priekšsēdētāja, pediatre Anda Jansone (attēlā).

Ar augstākajiem Latvijas valsts apbalvojumiem apbalvo tos, kuru godprātīgais profesionālais un sabiedriskais darbs, aktīvā pilsoniskā stāja, pašaizliedzība un patriotisms stiprina mūsu Latviju un ir valsts augstākās atzinības vērts un godināms.

anda_jansone_griezta.jpgFoto no privātā arhīva

Apbalvojumi tiks pasniegti Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 34. gadadienā – 2024. gada 4. maijā plkst. 15 Rīgas pilī. Ceremonija tiešraidē tiks pārraidīta Latvijas Televīzijas 1. kanālā.