Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Gaidām Atvērto durvju dienā 1. aprīlī!

11:11, 15. Februāris, 2017
  • Google plus

Sestdien, 1. aprīlī, topošie studenti un citi interesenti aicināti uz Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Atvērto durvju dienu. Visas dienas garumā RSU centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16, RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Anniņmuižas bulvārī 26a un RSU Anatomijas un antropoloģijas institūtā jeb anatomikumā Kronvalda bulvārī 9 tiks piedāvāta dažādu aktivitāšu programma. Būs iespēja satikt mācībspēkus un studentus, noklausīties informatīvas lekcijas, piedalīties ekskursijās, kā arī izbaudīt izklaides programmu.

Atvērto durvju dienā sevi prezentēs deviņas RSU fakultātes, izstāstot būtisko par studiju procesu vairāk nekā 60 studiju programmās, piemēram, kādi ir uzņemšanas noteikumi, kā notiek studiju process, kādi ir apgūstamie studiju kursi un zināšanas, kā arī nākotnes darba un karjeras iespējas. Uzzināsiet arī dažādas praktiskas un pat sadzīviskas nianses, ko labi zināt jaunietim jau pirms studijām.

atv durvju diena 2012

Lai RSU Atvērto durvju dienas interesenti veiksmīgi nokļūtu Rīgas Stradiņa universitātē, RSU topošā studenta kartes īpašniekiem būs pieejams bezmaksas transports maršrutā Anatomikums (Kronvalda bulv. 9) – RSU (Dzirciema iela 16) – Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs (Anniņmuižas bulv. 26a).

RSU LIEPĀJAS FILIĀLĒ ATVĒRTO DURVJU DIENA NOTIKS CETURTDIEN, 20. APRĪLĪ.

Papildu informācijai:

RSU Komunikācijas departaments
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pēdējās izmaiņas: 09:03, 03. Aprīlis, 2017
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105