Darbiniekiem

Ceturtdien, 8. februārī, plkst. 18.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas studiju un pētniecības centrā, Konsula ielā 21, notiks domnīca Maģistrs – solis augstāk. Tās dalībnieki nesteidzīgā un neformālā gaisotnē varēs gūt atbildes uz jautājumiem, kāpēc maģistra grāds ir nozīmīgs, kā to iegūt, kā studijas savienot ar darbu un privāto dzīvi, vai vajag vēl vienu maģistra grādu, kad pārdomāt profesijas vai nozares maiņu?

Pasākumu organizē RSU un RSU Absolventu asociācija.

Pasākuma tiešraide būs skatāma portālā LSM.LV.

Domnīcas pirmajā daļā par savu pieredzi stāstīs  ārsts psihoterapeits, RSU absolvents un docētājs Artūrs Miksons.

“Maģistrs – it kā visi apgalvo, ka vajag, bet kāpēc man to? Varbūt tieši tāpēc, lai iemācītos mazliet dziļāk, vairāk un plašāk. Tas nav viegli, bet noteikti ir izdarāms,” uzskata mediķis.

Vakara otro daļu veidos divas diskusijas: No absolventa par izcilu vadītāju un Kā līderim veidot nākotnes sabiedrību?. Tās vadīs RSU absolvents un maģistrants, LTV ziņu dienesta žurnālists Krišs Jānis Kairis.

Diskusijās piedalīsies RSU absolvente, docētāja un farmācijas tehnoloģiju projektu vadītāja Oksana (Oxana) Brante, SIA Ūdensroze Klīnika valdes locekle un RSU absolvente Džeina Mežale, Absolventu asociācijas izpilddirektore, RSU maģistrantūras studente Paula Feldmane-Jumīte, bijusī NVD Ārstniecības pakalpojumu departamenta direktores vietniece, RSU doktorantūras studente Lelde Ģiga, Veselības inspekcijas Juridiskā departamenta vadītāja, RSU doktorantūras studente Laura Šāberte, Sabiedrības par atklātību – Delna direktore, zemessardze, RSU absolvente Inese Tauriņa, LTRK biedru attiecību vadītājs, darbojas ģimenes uzņēmumā un RSU absolvents Jānis Celmiņš, RSU maģistrantūras studente Ineta Buivide un citi.

Šī ir iespēja ar uzkodām pie kafijas tases dzirdēt dažādus pieredzes stāstus, izstāstīt savu, satikties un iepazīties ar dažādu nozaru pārstāvjiem un apsvērt RSU piedāvājumu apgūt jaunas zināšanas.

rsu_magistru_pasakums_v6_2_0.jpg