Lepojamies!
Atzinība

10. novembrī Veselības ministrija svinīgā pasākumā Latvijas Universitātes Mazajā aulā godināja 46 profesionāļus, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu veselības nozarē. Veselības ministrijas Atzinības rakstus un Pateicības rakstus viņiem pasniedza veselības ministrs Hosams Abu Meri.

vm_atzinibas_raksti_10112023-02.jpg Foto no Veselības ministrijas arhīva

Veselības ministrijas Atzinības raksti, paužot atzinību par pašaizliedzību, profesionalitāti un izcilu darbu veselības aprūpes un sabiedrības veselības jomā, piešķirti arī vairākiem Rīgas Stradiņa universitātes darbiniekiem.

Aroda un vides medicīnas katedras vadītājai, profesorei Maijai Eglītei par ilggadēju, profesionālu un atbildīgu darbu.

Zobārstniecības fakultātes emeritētai profesorei Ilgai Urtānei par ilggadēju, profesionālu un atbildīgu darbu.

Docētāja, Valdes locekle

Infektoloģijas katedras vadītājai, profesorei Ludmilai Vīksnai par ilggadēju, profesionālu un atbildīgu darbu.

Katedras vadītāja, Docētāja, Padomnieku konventa priekšsēdētāja

Iekšķīgo slimību katedras vadītājam, profesoram Aivaram Lejniekam par ilggadēju, profesionālu un atbildīgu darbu.

Katedras vadītājs

Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras vadītājai, Veselības ministrijas galvenajai speciālistei dzemdniecībā un ginekoloģijā Dacei Rezebergai par profesionālu un apzinīgu darbu veselības aprūpē.

Katedras vadītāja, Docētāja

Psihiatrijas un narkoloģijas katedras profesoram Mārim Taubem par ilgu, apzinīgu un priekšzīmīgu darbu veselības aprūpē.

Docētājs, Vadošais pētnieks

Pediatrijas katedras profesorei Dacei Zavadskai par nozīmīgu un ilggadēju iesaisti imunizācijas politikas veidošanā un īstenošanā.

Docētāja, Vadošā pētniece, Vadošā pētniece, projekta zinātniskā vadītāja

Psihiatrijas un narkoloģijas katedras pasniedzējam Elmāram Tēraudam par profesionālu un apzinīgu darbu veselības aprūpē.

Patoloģijas katedras lektora pienākumu izpildītājai Jolantai Vamzei-Liepiņai par ilggadēju darbu un personīgo ieguldījumu tiesu medicīnas attīstībā, jauno speciālistu un studentu apmācībā, tiesu medicīnas ekspertu kvalifikācijas celšanā, Latvijas tiesu medicīnas starptautiskās atpazīstamības veicināšanā.

Māszinību un dzemdību aprūpes katedras docentei, Latvijas Māsu asociācijas biedrei, vispārējās aprūpes māsai Agitai Melbārdei-Kelmerei par nozīmīgu ieguldījumu māsas profesijas kvalitātes attīstības veicināšanā.

Maģistra studiju programmas “Māszinības” direktore, Docētāja