Starptautiskā sadarbība

2. un 3. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes rektors prof. Aigars Pētersons un administrācijas un attīstības prorektors Toms Baumanis, veselības ministrs Hosams Abu Meri, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Normunds Staņēvičs un valdes loceklis Haralds Plaudis vizītes laikā Amerikas Savienotajās Valstīs apmeklēs Džona Hopkinsa slimnīcu, kas ir viena no lielākajām ārstniecības iestādēm pasaulē un viena no labākajām slimnīcām Amerikā, izceļoties ar ārstniecību, pētniecību un inovācijām.

Vizītes ietvaros paredzēta tikšanās ar slimnīcas vadītāju asoc. prof. Redondu Milleri (Redonda Miller), izpilddirektoru asoc. prof. Teodoru Devīsu (Theodore DeWeese) un citiem slimnīcas administrācijas pārstāvjiem, kā arī slimnīcas nodaļu vadītājiem un kvalitātes vadības un pacientu drošības jautājumu speciālistiem. Paredzēta tikšanās arī ar Džona Hopkinsa Medicīnas skolas vadību un šīs izglītības iestādes programmu vadītājiem.

Vizītes laikā plānots iepazīties ar slimnīcas pārvaldības, digitalizācijas un inovāciju, pacienta drošības, ārstniecības kvalitātes u. c. jautājumiem.

Par Džona Hopkinsa Medicīnas centru

Džona Hopkinsa Medicīnas centrs ir bezpeļņas organizācija ar 125 gadu ilgu vēsturi, izceļoties ar inovatīviem pētījumiem, apmācību un veselības aprūpi pacientiem visā pasaulē. Džona Hopkinsa Medicīnas centrā integrētas Džona Hopkinsa universitātes Medicīnas skola un Džona Hopkinsa slimnīca. Slimnīcu vairākas nacionālās reitingu aģentūras atzīst par vienu no labākajām slimnīcām Amerikā. Džona Hopkinsa Medicīnas centrā strādā vairāk nekā 40 000 speciālistu.