Starptautiskā sadarbība

15. aprīlī Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) apmeklēja Eiropas Savienības (ES) augstākās amatpersonas – Eiropas Tautas partijas līdere Urzula fon der Leiena un viens no ietekmīgākajiem Latvijas pārstāvjiem Eiropā Valdis Dombrovskis no Jaunās Vienotības

Vizītes laikā viesi apmeklēja RSU Farmācijas fakultāti, kur iepazinās ar studentu darbu zāļu laboratorijās, kā arī apsprieda aktualitātes ar Studējošo pašpārvaldes pārstāvjiem, kuriem bija virkne jautājumu par ES aktualitātēm.

Tikšanās laikā RSU rektors Agars Pētersons norādīja:

“Eiropas augstākā līmeņa amatpersonu vizīte Rīgas Stradiņa universitātē kalpo kā iedvesma mums visiem, atgādinot par sadarbības un kopīga redzējuma nozīmi. Ar šo mēs apliecinām savu uzticību Eiropas vērtībām un gatavību aktīvi iesaistīties ES kopienas darbā.

Kopā mēs varam sasniegt vēl lielākus panākumus un veicināt labklājību ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā.”

Vizītes turpinājumā U. fon der Leiena un V. Dombrovskis devās uz NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru, noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa u. c.

Pasākumi noris Eiropas parlamenta priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros.