Sports

Šīs nedēļas nogalē, 1. un 2. martā, Igaunijas galvaspilsētā Tallinā RSU/MSĢ komandai būs jāspēlē ar mājiniecēm TalTech volejbolistēm, kamēr otrā pusfināla spēlē tiksies Rae Spordikool/Viaston un Tartu TU/Bigbank.

Aizvadītās sestdienas izšķirīgajā spēlē RSU/MSĢ bija pārāka ar 3–0 (27:25, 25:19, 25:17), pirmajā setā trīs reizes atspēlējoties no viena un divu punktu deficīta. Uzvarētāju labā 17 punktus guva topošā veselības sporta speciāliste Agija Ankevica, bet pa 12 punktiem sakrāja RSU studējošā juriste Anna Kovala un Murjāņu sporta ģimnāzijas skolniece Karmena Struka, kurai pieci rezultatīvi bloki.

volejbols_feb2024.jpg

Pirmajā rindā (no labās) – Anna Kovala un Alise Juršāne-Piņķe spēles laikā

“Kārtīgi gatavojāmies, noskaņojāmies un noturējām maksimālu uzmanību visā spēles garumā. Meitenes izšķirīgajos brīžos teicami izpildīja uzdoto. Patika kopējā spēle, no pirmās līdz pēdējai izspēlei. Izdevās dubultā maiņa, pirmā seta galotnē izlaidām laukumā Alvīni Krumholci, un viņa pastiprināja aizsardzību. RSU/MSĢ komanda pirmoreiz ir labāko četru Baltijas līgas komandu vidū. Meitenes priecājas. Viņas ļoti to vēlējās un daudz strādāja,” par iekļūšanu finālčetriniekā saka RSU/MSĢ komandas trenere Inguna Minusa.

RSU sieviešu volejbola komanda universitātē darbojās kopš 2013. gada kopā ar godalgoto treneri, Eiropas čempioni pludmales volejbolā Ingunu Minusu. Līdz šim komanda ir izcīnījusi pirmo vietu Latvijas čempionātā un Latvijas kausā, bet Baltijas līgas virsotni vēl nav izdevies sasniegt.

volejbols_2024_agija_ankevica.jpg

Agija Ankevica spēles laikā

Šis ir solis uz priekšu augstiem sasniegumiem sieviešu volejbolā Baltijā, tāpēc atbalstīsim mūsu komandu kopā, sekojot līdzi notikumiem RSU Sporta kluba sociālajos tīklos vietnēs Instagram (@rsusportaklubs) un Facebook (RSU Sporta klubs).

Komandas galvenā trenere I. Minusa arī šogad ir Latvijas sieviešu volejbola izlases treneru korpusā kā trenera asistents. Izlasi šogad pārstāvēs arī RSU/MSĢ komandas spēlētājas Elvita Dolotova, Kristīne Leskinoviča, Megija Grundmane un Anna Kovala.

volejbols_feb2024_komanda.jpg