Skip to main content
This page is available in Latvian only.
Rezidentūra
Stipendijas
Studentiem

Latvijas Medicīnas fonds (LMF), kura valdē ir latviešu ārsti profesori Bertrams un Kristaps Zariņi, arī 2019. gadā atbalstīs veselības aprūpi Latvijā. Līdz 1. maijam ir iespēja pieteikties LMF stipendijām.

LMF_logo.jpg

Zariņu medicīnas studiju ceļojuma stipendija studentiem

Stipendijas mērķis ir palīdzēt 5. un 6. kursa Latvijas medicīnas studentiem papildināt zināšanas ārzemju augstskolās un zinātniskās laboratorijās ES vai Amerikā 1–2 mēnešu garumā. Tiks atbalstīti 2–3 pretendenti.

Zariņu medicīnas studiju ceļojuma stipendija

Stipendija paredzēta studiju ceļojumiem uz ES vai Amerikas Savienotajām Valstīm 1–6 mēnešu garumā rezidentiem un jaunajiem ārstiem, kuri vēlas apgūt jaunas, līdz šim Latvijā nepielietotas vai mazpielietotas ārstēšanas metodes, Latvijai trūkstošas un pašreiz aktuālas specialitātes. Tiks atbalstīti 2–3 pretendenti.

Studiju ceļojuma stipendijas paredzētas apmērā līdz 6000 USD.

Papildu informācija

Pieteikumus var iesūtīt pa e-pastu lazaatlazariga[pnkts]lv vai dainis[pnkts]krievinsatstradini[pnkts]lv vai sūtot pa pastu prof. Dainim Krieviņam Rīgā, Pilsoņu ielā 13, LV-1002.
Latvijas Medicīnas Fonds ir dibināts 1990. gadā kā privāta bezpeļņas organizācija ar mērķi atbalstīt veselības aprūpi Latvijā. Fonds vēsturiski ir saistīts ar Latviešu ārstu un zobārstu apvienību.

Latvijas Medicīnas Fonds (LMF)
Latviešu ārstu un zobārstu apvienība (LĀZA)