Skip to main content
This page is available in Latvian only.
Absolventiem

12. septembrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Absolventu asociācijas biedri pulcējās jau trešajās Inteliģences kluba vakariņās, nomainot ierasto tīklošanās vidi pret nesteidzīgu un iedvesmojošu vakaru mājīgā atmosfērā.

inteligences_klubs_lead.jpg

“Esam aizvadījuši jau trešās Inteliģences kluba vakariņas, un varu teikt, ka tā sāk iezīmēties kā nozīmīga RSU absolventu dzīves sastāvdaļa. Ir patīkami ierasto straujo tīklošanās vidi nomainīt pret mierīgāku, nesteidzīgi iesaistoties pilnvērtīgās sarunās, un mūsu biedri šo iespēju novērtē,” komentē Absolventu asociācijas izpilddirektors Artūrs Kaļva.

Inteliģences klubs nr. 3 (attēlā) restorānā ELEVEN pulcēja 25 biedrus. Vakaru atklāja RSU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Dins Šmits ar atskatu uz aizvadītajām Absolventu asociācijas 10 gadu jubilejas svinībām un aktualitātēm saistībā ar Absolventu asociācijas uzturēto Zinātnes platformu. D. Šmits apliecināja, ka biedru skaits RSU Absolventu asociācijā turpina palielināties: kopš 2019. gada sākuma tas ir pieaudzis par 44 %.

Sarunas pie vakariņu galda ar stāstījumu par savu daiļradi un radošo procesu iesāka mākslinieks Aivars Vilipsōns. Vakars turpinājās ar sarunām, iepazīšanos un atkalsatikšanos, baudot restorāna nesteidzīgo atmosfēru un izsmalcināto ēdienu.

IK3.png

Nākamais RSU Absolventu asociācijas Inteliģences kluba pasākums gaidāms pavasara sezonā.

Kļūt par RSU Absolventu asociācijas biedru