Skip to main content
Page is available only in Latvian

Adatomija ir mākslinieces Elīzas Māras un RSU Anatomijas muzeja kopprojekts, kas ļaus iepazīt anatomiju caur adatas aci. Meistarklases ievadā paredzēts atkārtot anatomijas pamatus, apskatot muzeja unikālos eksponātus un interaktīvos mācību materiālus, izmēģināt dažādus dūrienus dizaina izcelšanai, papildināšanai un faktūras radīšanai, lai četras stundas vēlāk finišētu ar savu oriģinālu mākslas darbu.

Šī būs trešā Adatomijas meistarklase, un šoreiz strādāsim ar mugurkaula uzbūvi caur diegiem un pērlītēm kā rezultātā katram dalībniekam būs savs orģināldarbs, ko nest mājās.

adatomija_03_0.jpg

E. Māra ir pabeigusi studijas Karaliskajā rokdarbu skolā Lielbritānijā (Royal School of Needlework) un darbojas kā māksliniece un izšūšanas pasniedzēja, vienlaikus strādājot arī RSU Infektoloģijas katedrā. Ar vieslekcijām E. Māra uzstājusies gan Latvijas Mākslas akadēmijā, gan Viļņas Mākslas akadēmijā. No visām mākslinieces vadītajām meistarklasēm šī ir unikāla ar to, ka izšujamais objekts ir pieejams izpētei un iedvesmai. Anatomijas muzeja vitrīnā skatāms arī mākslinieces pašas veidotais darbs Asiņojošā sirds.

Dalības maksa – 31 eiro, par kuriem tiks nodrošināti visi nepieciešamie materiāli, kā arī atspirdzinājumi.

Vietu skaits meistarklasē – 10
Ilgums – 4 stundas

Pēc biļetes iegādes lūdzam atsūtīt īsu ziņu par savu dalību meistarklasē uz e-pasta adresi anatomijas[pnkts]muzejsatrsu[pnkts]lv, lai nepieciešamības gadījumā varētu ar jums sazināties!

Location

Date: