Skip to main content
Page is available only in Latvian
Studentiem
Stipendijas

Rūpējoties par veselības jomas studentu profesionālās un sociālās labklājības izaugsmi un tai labvēlīgiem nosacījumiem, mūsu universitātes nodibinājums RSU fonds sadarbībā ar uzņēmēju, RSU Goda doktoru Egilu Gulbi turpinās realizēt Egila Gulbja medicīnas sociālās stipendijas studiju programmas Medicīna 2.–6. studiju gadu studējošajiem.

Šo stipendiju apmērs ir līdz 120 eiro ik mēnesi. Stipendijas izmaksas ir attiecināmas uz laikposmu no 2023. gada 1. septembra līdz 2024. gada 30. jūnijam.

Pieteikties stipendijai var sekmīgie RSU programmas Medicīna 2.–6. studiju gada studenti, kuri atbilst vismaz vienam stipendijas nolikumā definētajam sociālajam kritērijam (piemēram, pretendenta apgādībā ir vismaz viena apgādājamā persona, pretendentam ir invaliditāte u. c.).

Egila Gulbja medicīnas sociālajai stipendijai sarūpētie finanšu līdzekļi ir dr. E.Gulbja dāvinājums labākajai medicīnas augstskolai Latvijā.

Pieteikumus stipendijai kopā ar pārējo nepieciešamo dokumentāciju 2023. gadā varēs iesniegt no 6. līdz 22. septembrim, elektroniski to nosūtot no sava RSU piešķirtā e-pasta uz e-pasta adresi egmfatrsu[pnkts]lv; visi nepieciešamie dokumenti jāieskenē un jāiekļauj vienā sūtījumā.

Dokumenti

Stipendijas nolikums

Motivācijas vēstule

Iesniegums