Skip to main content
This page is available in Latvian only.
Studentiem

Nesen tapušais Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldes raidieraksts jeb podkāsts (podcastNepajāj garām ir studentu sarunas aiz slēgtām durvīm par tēmām, par kurām skaļi nerunā un no tribīnes nestāsta, bet kas ikvienam ir svarīgas un interesē. 

"Lai iekļautos esošajā vidē, svarīgi ir sekot līdzi laikam. Šobrīd viens no populārākajiem auditorijas sasniegšanas veidiem ir podkāsti. Šā gada sākumā dzima ideja par to, ka jāveido Studējošo pašpārvaldes podkāsts.

Tika izveidota darba grupa, kura izvēlējās podkāsta nosaukumu Nepajāj garām. Tas saistīts ar RSU Studējošo pašpārvaldes simbolu – zirgu," par podkāsta tapšanu pastāstīja idejas autori un īstenotāji.

Raidierakstu Nepajāj garām veido Nikola Krista Ivanova, Rebeka Ozolniece, Katrīna Berga un Annija Zeihmane. To iespējams klausīties populārākajās raidierakstu vietnēs Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts un citur.

22. martā raidieraksta 1. epizodē Studēt vai nestudēt? Arkādijs Zvaigzne, kurš sevi dēvē par augstākās izglītības nūģi, un Āris Birze, kurš ir kaislīgs pašizaugsmes treneris, aplūkoja dažādas iespējas, kā nokļūt tur, kur katrs sevi iedomājas pēc pāris gadiem, un diskutē par to, kādi ir plusi un mīnusi studējot vai nestudējot.

22. aprīlī būs iespēja noklausīties podkāsta 2. epizodi Nepajāj garām ballītei.

Raidieraksts Nepajāj garām ir nominēts Studējošo pašpārvaldes Gada balvai Zelta pakavs nominācijā Gada inovācija.