Skip to main content
This page is available in Latvian only.

Šogad vērām augstskolas durvis topošajiem studentiem virtuāli, un četras dienas pēc kārtas astoņas fakultātes tiešraidē piedāvāja reflektantiem uzzināt visu par pamatstudiju programmu piedāvājumu un studējošo pieredzi.

Pieraksties RSU jaunumiem!

Tiešraižu ieraksti un studentu atbildes

Eiropas studiju fakultāte

RSU viesistabā viesojas Eiropas studiju fakultātes dekāns profesors Andris Sprūds, kurš stāsta par fakultātes piedāvātajiem studiju virzieniem un jaunajām programmām angļu valodā. Pēc tam uzzināsi vairāk par uzņēmējdarbības un mārketinga studijām sarunā ar docentu Romānu Putānu, kā arī par politoloģijas un starptautisko attiecību pamatstudiju programmām dialogā ar profesori Ilgu Kreitusi. Skaties un atklāj, kādēļ studenti augstu vērtē studijas šajā izteikti starptautiski orientētajā fakultātē, kā arī to, kā var gūt praktisko pieredzi, vēl esot studenta statusā, un kādas iespējas veidot karjeru paveras pēc absolvēšanas.

Eiropas studiju fakultātes studiju programmas Starptautiskais mārketings un reklāma students Austris Karpinskis sniedz atbildes uz populārākajiem reflektantu jautājumiem par studijām RSU.


Uzzini visu par studijām Eiropas studiju fakultātē tās mājaslapā. Seko līdzi aktuālajai informācijai par 2020. gada vasaras uzņemšanu RSU Facebook kontā, kā arī sazinoties ar Studentu servisu pa telefonu 67409074 vai e-pastu studentuservissatrsu[pnkts]lv.

Farmācijas fakultāte

Farmācijas fakultātes dekāne asociētā profesore Dace Bandere iepazīstina ar studiju programmu Farmācija, studiju gaitu un infrastruktūru, kā arī ar plašajām karjeras iespējām pēc studiju pabeigšanas. RSU viesistabā viesojas arī farmācijas programmas absolvente Laima, kura stāsta par savu pieredzi augstskolā un profesionālajā dzīvē. Skaties un uzzini arī interesantus faktus par industriju, piemēram, to, kādas krāsas zāles šobrīd ir vairāk modē.

Farmācijas fakultātes studiju programmas Farmācija studente Ilze Elīna Blūma sniedz atbildes uz populārākajiem reflektantu jautājumiem par studijām RSU.


Uzzini visu par studijām Farmācijas fakultātē tās mājaslapā. Seko līdzi aktuālajai informācijai par 2020. gada vasaras uzņemšanu RSU Facebook kontā, kā arī sazinoties ar Studentu servisu pa telefonu 67409074 vai e-pastu studentuservissatrsu[pnkts]lv.

Juridiskā fakultāte

Skaties un gūsti ieskatu Juridiskās fakultātes studiju vidē! Sarunā ar fakultātes dekānu profesoru Andreju Vilku tiek atklātas tiesību zinātnes studiju digitālās iespējas un aktualitāte mūsdienās. Kriminālistikas speciālistes docētājas Aelitas Zīles vadībā uzskatāms, kā tiek noņemti pirkstu nospiedumi, kā arī sarunā ar moderatoru Mārtiņu Dauguli fakultātes pirmā gada studente atklāj savus iespaidus par studijām.

Juridiskās fakultātes studiju programmas Tiesību zinātne studente Darja Zaharova sniedz atbildes uz populārākajiem reflektantu jautājumiem par studijām RSU.


Uzzini visu par studijām Juridiskajā fakultē tās mājaslapā. Seko līdzi aktuālajai informācijai par 2020. gada vasaras uzņemšanu RSU Facebook kontā, kā arī sazinoties ar Studentu servisu pa telefonu 67409074 vai e-pastu studentuservissatrsu[pnkts]lv.

Komunikācijas fakultāte

Komunikācijas fakultātes dekāne, pazīstamā mediju eksperte profesore Anda Rožukalne iepazīstina ar fakultāti, kuras paspārnē top nākamie žurnālisti, fotogrāfi, sociālantropologi, sociologi, psihologi, veselības komunikācijas, sabiedrisko attiecību un multimediju eksperti. Komunikācijas fakultātē ir radīts īpašs treniņpoligons, kur studentiem izkopt praktiskās iemaņas – piemēram, pētnieciskās žurnālistikas izdevums Inquisitio un RSU studentu medijs SKAĻĀK. Tiešraides turpinājumā caur mūsdienu mediju vides parādības – influenceru – prizmu skatītāji var iepazīties ar pamatstudiju programmām Fotogrāfija, Multimediju komunikācija, Žurnālistika, Sabiedriskās attiecības, Organizāciju menedžments un socioloģija un Psiholoģija. 

Komunikācijas fakultātes studiju programmas Multimediju komunikācija studente Elīna Kopteļeva sniedz atbildes uz populārākajiem reflektantu jautājumiem par studijām RSU.


Uzzini visu par studijām Komunikācijas fakultē tās mājaslapā. Seko līdzi aktuālajai informācijai par 2020. gada vasaras uzņemšanu RSU Facebook kontā, kā arī sazinoties ar Studentu servisu pa telefonu 67409074 vai e-pastu studentuservissatrsu[pnkts]lv.

Medicīnas fakultāte

Iepazīsti Medicīnas fakultāti! Tās prodekāns docents Ingus Skadiņš stāsta par studijām senākajā no RSU fakultātēm, par ārsta profesijas īpašo aicinājumu un dalās ar savu studiju laiku pieredzi. Raidījumā gūsi ieskatu simulācijas tehnoloģijās, kas RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā pieejamas veselības aprūpes studentiem, kā arī redzēsi unikālo mācību uzskates materiālu krājumu RSU Anatomijas un antropoloģijas institūta jeb anatomikuma pārziņā. Studijā viesojas arī topošā ārste, Medicīnas fakultātes piektā gada studente, kura atklāj par savu pieredzi studijās un sasniegumiem pētniecībā.

Medicīnas fakultātes studiju programmas Medicīna studente Katrīna Tomiņa sniedz atbildes uz populārākajiem reflektantu jautājumiem par studijām RSU.


Uzzini visu par studijām Medicīnas fakultātē tās mājaslapā. Seko līdzi aktuālajai informācijai par 2020. gada vasaras uzņemšanu RSU Facebook kontā, kā arī sazinoties ar Studentu servisu pa telefonu 67409074 vai e-pastu studentuservissatrsu[pnkts]lv.

Rehabilitācijas fakultāte

Rehabilitācijas fakultātes dekāne asociētā profesore Signe Tomsone iepazīstina ar fakultātē apgūstamajām specialitātēm un to nozīmīgumu mūsdienu veselības aprūpes sistēmā. Studiju programmu Audiologopēdija, Ergoterapija, Fizioterapija, Ortozēšana, protezēšana un Uzturs vadītāji – savu jomu eksperti stāsta par studiju procesu un atklāj profesiju atbildību ar viena noteikta klīniskā gadījuma piemēra palīdzību. Tiek demonstrēta arī nodarbību norise un pašreizējie fakultātes studenti dalās ar savu pieredzi.

Rehabilitācijas fakultātes studiju programmas Ergoterapija studente Anita Gžibovska sniedz atbildes uz populārākajiem reflektantu jautājumiem par studijām RSU.


Uzzini visu par studijām Rehabilitācijas fakultātē tās mājaslapā. Seko līdzi aktuālajai informācijai par 2020. gada vasaras uzņemšanu RSU Facebook kontā, kā arī sazinoties ar Studentu servisu pa telefonu 67409074 vai e-pastu studentuservissatrsu[pnkts]lv.

Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte

Šajā video vari doties aizraujošā ekskursijā pa Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes “mājvietu” un RSU simulācijā balstītās studiju pieejas stūrakmeni veselības aprūpes studijās – Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru. Ekskursijā skatītāji kopā ar fakultātes prodekānu docentu Tomu Pulmani satiks studiju programmu Māszinības, Sabiedrības veselība, Sociālais darbs, Vecmāte, Veselības sports un Veselības sporta speciālists vadītājus un studentus, darbojamies ar simulāciju iekārtām, un varēs iepazīt studijās apgūstamās profesijas no šodien aktuālā Covid-19 krīzes skatupunkta, kad tieši sabiedrības veselības speciālistu darbs ir īpaši nozīmīgs.

Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes studiju programmas Māszinības studente Dita Poševa sniedz atbildes uz populārākajiem reflektantu jautājumiem par studijām RSU.


Uzzini visu par studijām Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē tās mājaslapā. Seko līdzi aktuālajai informācijai par 2020. gada vasaras uzņemšanu RSU Facebook kontā, kā arī sazinoties ar Studentu servisu pa telefonu 67409074 vai e-pastu studentuservissatrsu[pnkts]lv.

Zobārstniecības fakultāte

Kopā ar Zobārstniecības fakultātes dekānu asociēto profesoru Andri Ābeltiņu iepazīsi Baltijas valstīs vislabāk aprīkoto simulāciju tehnoloģiju studiju vidi topošajiem zobārstiem un zobu higiēnistiem, kā arī uzzināsi vairāk par šīm vienmēr augsti pieprasītajām profesijām. Raidījumā piedalās arī studiju programmas Zobārstniecība studente, lai kura atklāj par savu pieredzi studijās un turpat RSU viesistabā demonstrē zoba plombēšanu. 

Zobārstniecības fakultātes studiju programmas Zobārstniecība  students Ingus Arnolds Apse sniedz atbildes uz populārākajiem reflektantu jautājumiem par studijām RSU.


Uzzini visu par studijām Zobārstniecības fakultātē tās mājaslapā. Seko līdzi aktuālajai informācijai par 2020. gada vasaras uzņemšanu RSU Facebook kontā, kā arī sazinoties ar Studentu servisu pa telefonu 67409074 vai e-pastu studentuservissatrsu[pnkts]lv.


Lai uzzinātu par citiem gaidāmajiem pasākumiem, seko līdzi Rīgas Stradiņa universitātes ziņām Facebook un Instagram un pieraksties jaunumu saņemšanai e-pastā. Gūsti priekšstatu par RSU studiju iespējām un vidi jau tagad un nepalaid garām aktualitātes skolēniem!