Pārlekt uz galveno saturu

Šogad veram augstskolas durvis topošajiem studentiem virtuāli! 29. aprīlī no pulksten 14 līdz 17 gaidām visus interesentus RSU tiešsaistes studijā – viesistabā, kur namatēva lomā būs izcilais moderators, ārpolitikas pētnieks un mūsu docētājs Mārtiņš Daugulis. Un tas nav viss – papildus tiešraidei visiem interesentiem ir iespēja pieteikties fakultāšu ZOOM istabām, kur varēsi iepazīt mācībspēkus un uzzināt visu par studiju programmām.

Šajā atvērto durvju dienā ar sevi iepazīstinās trīs sociālo zinātņu fakultātes – Eiropas studiju fakultāte, Juridiskā fakultāte un Komunikācijas fakultāte, kā arī piecas veselības aprūpes virziena fakultātes – Farmācijas fakultāte, Medicīnas fakultāte, Rehabilitācijas fakultāte, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte un Zobārstniecības fakultāte.

Pieteikties

Plašāka informācija un paplašināta tiešraides programma tiks publicēta drīzumā šajā vietnē!

Lai uzzinātu par citiem gaidāmajiem pasākumiem, seko līdzi Rīgas Stradiņa universitātes ziņām Facebook un Instagram un pieraksties jaunumu saņemšanai e-pastā. Gūsti priekšstatu par RSU studiju iespējām un vidi jau tagad un nepalaid garām aktualitātes skolēniem!

Pieraksties RSU jaunumiem!