Pārlekt uz galveno saturu

Augstskolas durvis visiem interesentiem šogad vērsim 15. aprīlī, lai topošie studenti varētu iepazīt mūsu studiju programmu saturu, augstskolas vidi, mācībspēkus un studentus.

Pasākums norisināsies trīs būtiskākajās lokācijās:

  • RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16),
  • Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulvārī 26a),kā arī
  • Farmācijas studiju un pētniecības centrā (Konsula ielā 21).

2022. gada virtuālās Atvērto durvju dienas tiešraides ieraksti

Sociālo zinātņu fakultātes
Medicīnas un veselības aprūpes fakultātes

Atvērto durvju dienu sociālo zinātņu studiju programmām moderēja režisors Mārtiņš Kagainis, kurš RSU studējis multimediju komunikāciju, savukārt Atvērto durvju dienu viesiem, kurus interesē studijas medicīnā un veselības aprūpē, moderēja jaunais anesteziologs reanimatologs Ardis Bērziņš, kurš sevi jau pierādījis arī kā zinātnieks un mācībspēks topošajiem mediķiem. Abās tiešraidēs ar pieredzes un iedvesmas stāstiem dalījās ne vien mācībspēki, bet arī studenti un absolventi.

Ar jautājumu un atbilžu sesiju Instagram no 20. līdz 29. aprīlim startēja deviņas RSU fakultātes – ik dienu kāds attiecīgās fakultātes students sniedza ieskatu studijās un atbildēja uz iesūtītajiem jautājumiem. Meklē atbildes RSU Instagram profilā!


Lai uzzinātu par citiem gaidāmajiem pasākumiem, seko līdzi Rīgas Stradiņa universitātes ziņām Facebook un Instagram un pieraksties jaunumu saņemšanai e-pastā. Iegūsti priekšstatu par RSU studiju iespējām un vidi jau tagad un nepalaid garām aktualitātes skolēniem!

Atvērto durvju diena 2022 fotoattēlos