Pārlekt uz galveno saturu

Uzrunājot vairākus tūkstošus interesentu, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) 12. un 13. aprīlī noritēja virtuālā Atvērto durvju dienu tiešraides pamatstudiju programmām. Topošos studentus ar programmu saturu, augstskolas vidi, mācībspēkiem, studentiem un absolventiem iepazīstināja astoņas RSU fakultātes. Tiem, kuri nepaspēja pievienoties, piedāvājam noskatīties tiešraižu videoierakstus.

Tiešraides ieraksti

Sociālo zinātņu fakultātes
Medicīnas un veselības aprūpes fakultātes

 Atvērto durvju dienu sociālo zinātņu studiju programmām moderēja režisors Mārtiņš Kagainis, kurš RSU studējis multimediju komunikāciju, savukārt Atvērto durvju dienu viesiem, kurus interesē studijas medicīnā un veselības aprūpē, moderēja jaunais anesteziologs reanimatologs Ardis Bērziņš, kurš sevi jau pierādījis arī kā zinātnieks un mācībspēks topošajiem mediķiem. Abās tiešraidēs ar pieredzes un iedvesmas stāstiem dalījās ne vien mācībspēki, bet arī studenti un absolventi.

Ar jautājumu un atbilžu sesiju Instagram no 20. līdz 29. aprīlim startēja deviņas RSU fakultātes – ik dienu kāds attiecīgās fakultātes students sniedza ieskatu studijās un atbildēja uz iesūtītajiem jautājumiem. Meklē atbildes RSU Instagram profilā!


Lai uzzinātu par citiem gaidāmajiem pasākumiem, seko līdzi Rīgas Stradiņa universitātes ziņām Facebook un Instagram un pieraksties jaunumu saņemšanai e-pastā. Iegūsti priekšstatu par RSU studiju iespējām un vidi jau tagad un nepalaid garām aktualitātes skolēniem!

Atvērto durvju diena 2022 fotoattēlos