Skip to main content
This page is available in Latvian only.
Iepazīstieties!
Studentiem
Ziņas

Anastasija Tjarve-Zimacka ir Eiropas studiju fakultātes profesionālās maģistra studiju programmas Starptautiskais mārketings un biznesa vadība 2. kursa studente. Viņas vidējā atzīme visā studiju laikā ir bijusi 9,44 balles.

Anastasija paralēli studijām aktīvi iesaistījusies vairākos privātos un sabiedriskos mārketinga projektos, viņa jau vairāk nekā pusotru gadu veido mārketinga aktivitātes pasaules tirgū labi zināmā modulāro sintezatoru ražošanas uzņēmumā Erica Synths. Maģistrante iesaistās arī dažādās vides dizainera aktivitātēs, sevis izzināšanas darbnīcās u. c. Viņas sirdslieta ir dejošana, un trīs gadus Anastasija mācījusi karsējmeiteņu dejas kā brīvprātīgā.

Anastasija_Tjarve-Zimacka01-lead.jpg

Par sevi. Mežāža mērķtiecība un neatlaidība, pedantisms. Ja es ķeros kādai lietai klāt, tad cenšos to izdarīt maksimāli kvalitatīvi. Es neprotu darīt puslīdz vai kā sanāks, neskatoties uz jebkādiem valdošajiem apstākļiem. Tāpat man ir svarīgas cilvēciskās attiecības – rūp apkārtējie un tuvie. Esmu pateicīga vecākiem par vienmēr doto izvēles brīvību un laimīga par savas dzīves plūsmu un piespēlētajām iespējām.

Trīs svarīgākās lietas, kas līdz šim paveiktas. Protams, studijas, darbs, hobiji un sevis pilnveidošana ir nepieciešamas cilvēka attīstībai, tomēr visskaistākais un būtiskākais, ko līdz šim esmu paveikusi, esmu satikusi īsto dzīvesbiedru un nodibinājusi ģimeni.

Studijas Rīgas Stradiņa universitātē. Jāsaka, ka Starptautiskā mārketinga un reklāmas bakalaura studijām nebija ne vainas, tomēr tur mēs visi bijām zaļi, varbūt īsti neapzinājāmies savus mērķus un iemeslu, kāpēc esam RSU. Turklāt augsto un pamatoto prasību dēļ daudziem tā bija sava veida izdzīvošana.

Anastasija_Tjarve-Zimacka02-lead.jpg

Anastasija kopā ar vecākiem, absolvējot bakalaura studijas RSU. Foto no privātā arhīva.

Savukārt maģistrantūrā satiku ļoti spilgtus un ambiciozus, dažādās sfērās strādājošus kursabiedrus, kur ikviens ir individualitāte un personība ar saviem uzskatiem. Arī studiju process ritēja pilnīgi citā gaisotnē – tā bija vairāk kā iemaņu un pieredzes apmaiņa gan starp studentiem un pasniedzējiem, gan savstarpēji starp studentiem. Labprāt kopīgi ar kursabiedriem baudījām laiku un svinējām panākumus ārpus universitātes telpām.

Dzīves skolotāji. Ģimene un ikviens, kam pateicoties esmu guvusi zināšanas, prasmes vai esmu kļuvusi spēcīgāka. Uzskatu, ka katrs sastaptais cilvēks mums spēj ko iemācīt, ir tikai jāprot tas saskatīt un pieņemt.

Dzīves vērtības jeb stūrakmeņi. Tuvie, attiecības, veselība, brīvība, mīlestība pret apkārtējo pasauli un darāmo, vienlaicīgi patstāvība un uzdrīkstēšanās.

Anastasija_Tjarve-Zimacka00-lead.jpg

Kas jādara, lai pasaule kļūtu labāka? Jābūt patiesiem, jāuzticas un jāciena citam cits! Pasaulē viss ir savstarpēji saistīts, un nekas nenotiek bez iemesla.

Kur jūs redzat savu vietu Latvijas attīstībā? Līdz šim neapzināti esmu strādājusi galvenokārt Latvijā dibinātos uzņēmumos. Nemāku teikt, vai tā ir sakritība vai tomēr liktenis. Taču ceru, ka spēšu to saglabāt un ar darbu mārketinga jomā varēšu celt Latvijas atpazīstamību starptautiskajā līmenī. 

Ārpus profesionālās karjeras uzskatu par nozīmīgu nepaiet garām un sniegt palīdzīgu roku tiem, kuriem tas nepieciešams.

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Gada balva tiek piešķirta tiem, kuri sasnieguši teicamus panākumus studijās, administratīvajā vai zinātniski pētnieciskajā darbā, kā arī devuši ieguldījumu RSU tēla popularizēšanā. 2017. gada 8. aprīlī RSU Akadēmiskajā ballē, kas notika Rīgas Latviešu biedrības namā, tika pasniegta RSU Gada balva astoņās nominācijās. RSU Gada balvas nominācijā Gada maģistrants piešķiršanas kritēriji ir ļoti labas sekmes, kā arī aktīva studiju un sabiedriskā dzīve.