Skip to main content
Page is available only in Latvian
Studentiem

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Karjeras centram sadarbojoties ar biznesa inkubatoru B-Space, studentiem, absolventiem un augstskolas darbiniekiem, no 9. līdz 13. maijam tiešsaistē un klātienē noritēs Karjeras iedvesmas nedēļa. Tās mērķis ir mudināt augstskolas esošos un topošos studentus atklāt savu potenciālu un spert drosmīgus karjeras soļus.

Personīgā zīmola veidošana, uzņēmējdarbība kā karjeras izvēles ceļš, ieskats dizaina domāšanā – šie un citi jautājumi ietverti daudzveidīgajā pasākuma programmā, kas pieejama ikvienam interesentam.

Pirmdien, 9. maijā, plkst. 16.00–17.00 Karjeras iespēju nedēļas atklāšanā RSU Senāta zālē un tiešsaistē RSU mājaslapā, kā arī RSU Facebook noritēs pieredzē balstīta diskusija par karjeras veidošanas iespējām. Uz sarunu biznesa inkubatora B-Space projektu vadītājs Edgars Lācis aicinās sertificētu audiologopēdi, biotehnoloģiju uzņēmuma VREACH izpilddirektori Marinu Petrakovu, medicīnas tehnoloģiju jaunuzņēmuma CastPrint pārstāvi Gintu Leimani, RSU studenti Agnesi Lapiņu un Karjeras centra izaugsmes veicinātāju Andru Strautiņu.

Otrdien, 10. maijā, plkst. 18.00–19.30 tiešsaistē Zoom un Facebook personālvadības profesionāles, karjeras dizaina un līderības treneres Gintas Šepas vadībā noritēs darbnīca Dizaina domāšana karjeras attīstībai. Dizaina domāšana ir plaši lietots koncepts produktu un pakalpojumu jaunradē. Jebkura produkta dizaina pamatā ir risināma problēma. Līdzīgi var paraudzīties arī uz izaicinājumiem un problēmām karjeras ceļā.

Trešdien, 11. maijā, plkst. 12.00–13.00 gaidāma Instagram sesija par personīgo zīmolu kopā RSU absolventi zobārsti Māru Valdmani, RSU doktorantu modes ekspertu Denisu Ševeļovu un RSU Karjeras centra karjeras izaugsmes veicinātāju un mentori Andru Strautiņu. Tikmēr plkst. 18.00–19.00 komunikācijas arhitekte un personīgā zīmola meistare Ilze Rassa aicina uz lekciju Karjera un personīgā reputācija. Tandēms, ar kuru jārēķinās. Kā veidojas tava personīgā reputācija, kādu ietekmi tā atstāj uz karjeras attīstību un kas šai ziņā jāņem vērā digitālajā laikmetā.

Ceturtdien, 12. maijā, tiks publicēti pasākuma iedvesmas stāstu video, bet piektdien, 13. maijā, plkst. 15.00–16.00 Karjeras iedvesmas nedēļu noslēgs diskusija Veido karjeru jau šodien. Ar mērķi iedvesmot esošos un topošos studentus sarunā piedalīsies Juridiskās fakultātes docente, zvērināta advokāte Karina Palkova, RSU lektore un mārketinga aģentūras BSMS vadītāja Inta Buša, RSU studente Laine Laugale-Veilande un Karjeras centra vadītāja Baiba Prauliņa.

Karjeras iedvesmas nedēļas pasākumi ir bezmaksas un pieejami klātienē un/ vai tiešsaistē.

karjeras_iespejas_nedela.jpg