Darbiniekiem
Rezidentūra
Tradicionālie pasākumi

Piektdien, 24. septembrī, Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) absolvēja 140 rezidentu, kļūstot par pilntiesīgiem ārstiem.  Izlaiduma fotogrāfijas pieejamas šeit – FLICKR.

Starp šā gada absolventiem ir 44 dažādu specialitāšu pārstāvji, tostarp 16 ģimenes ārsti, 11 neatliekamās medicīnas ārsti, 9 pediatri, 8 radiologi diagnosti, 7 anesteziologi reanimatologi un citu specialitāšu pārstāvji. No visiem absolventiem 37 rezidenti savas rezidentūras studijas ir veikuši reģionālajās ārstniecības iestādēs, un ir sagaidāms, ka arī pēc rezidentūras studiju beigām viņi turpinās savas darba gaitas reģionālajās ārstniecības iestādēs.

"Rezidentūras studiju finišs Covid-19 laikā ir apliecinājums šo jauno ārstu rūdījumam un varēšanai, vienlaikus ar studijām pašaizliedzīgi iesaistoties arī cīņā ar pandēmiju.

Nereti tieši uz rezidentiem gūlās viss veselības aprūpes sistēmas smagums, ļoti bieži mūsu rezidenti bija frontes pirmajā līnijā, dežurējot un glābjot cilvēku dzīvību," uzsver RSU rektors prof. Aigars Pētersons.

Apsveicam ar pievienošanos Rīgas Stradiņa universitātes absolventu pulkam!