Pārlekt uz galveno saturu

Projekta mērķis ir nodrošināt ārstniecības procesā iesaistītā personāla – ārstniecības personu, ārstniecības atbalsta personāla, farmaceitiskās aprūpes speciālistu un sociālā darba speciālistu – kvalifikācijas uzlabošanu prioritārajās veselības jomās: sirds un asinsvadu veselība, onkoloģija, bērnu un garīgā veselība.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF_RGB.png

Projekts līdzfinansēts darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība 9.2.6. specifiskā atbalsta mērķa Uzlabot ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikāciju projekta Nr. 9.2.6.0/17/I/001 ietvaros.

Neformālās izglītības programmas ir saskaņotas ar ārstniecības personu profesionālajām asociācijām un apstiprinātas ārstniecības personu sertifikāciju komisijās atbilstīgi 2012. gada 18. decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 943 Ārstniecības personu sertifikācijas kārtība un 2010. gada 23. marta Ministru kabineta noteikumiem Nr. 290 Farmaceitu profesionālās kvalifikācijas sertifikātu izsniegšanas, pārreģistrēšanas un anulēšanas kārtība.

Programmas

Diagnostika
NosaukumsNorises laiksNorises vieta
Endoskopijas metode māsu praksēGrupa nokomplektētaRīga
Kardioloģija

NosaukumsNorises laiksNorises vieta
Kardioloģisko pacientu aprūpe (ārstiem)Grupa nokomplektētaRSU, Rīga
Kardioloģisko pacientu aprūpe23.–26.04.RSU, Rīga
Sirds un asinsvadu slimību (SAS) riska faktoru negatīvās ietekmes mazināšana uz veselībuGrupa nokomplektētaRSU, Rīga

Neatliekamā medicīniskā palīdzība

NosaukumsNorises laiksNorises vieta
Paplašināta atdzīvināšana pediatrijā: pirmsslimnīcas etaps (PALS)23.–25.04.Rīga, Anniņmuižas bulvāris 26A, RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs