Atzinība
Darbiniekiem

Trešdien, 10. aprīlī, svinīgā ceremonijā Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) atzīta par Latvijā labāko darba devēju valsts sektorā 2023. gadā. Aptauju TOP darba devējs 2023 veicis interneta personāla atlases uzņēmums Alma Career Latvia, kas iepriekš zināms kā CV-Online Latvia.

rsu_top_darba_devejs_202_balva_dace_jasmane-lead.jpgRSU Personāla departamenta direktore Dace Jasmane, saņemot balvu

Titulu – labākais darba devējs valsts sektorā – RSU saglabājis jau otro gadu pēc kārtas. Turklāt kopvērtējumā RSU izdevies krass kāpums – no 30. vietas pērn pakāpties uz 16. vietu šogad.

RSU administrācijas un attīstības prorektors Toms Baumanis uzsvēra: “Paldies mūsu izcilajiem darbiniekiem, studējošajiem un absolventiem, ka, neraugoties uz lielajām un nopietnajām pārmaiņām, jau otro gadu pēc kārtas Rīgas Stradiņa universitāte ir saglabājusi titulu TOP darba devējs valsts sektorā.

Mēs apzināmies, ka mūsdienās darba tirgū noturēt labus darbiniekus ir īpaši nozīmīgi, to uzskatām arī par būtisku prioritāti.

rsu_top_darba_devejs_2022_logo-lead.jpg

Esam starptautiskākā universitāte Baltijā, kas ienes pasaules elpu darba ikdienā, turpinām attīstīt dažādus labbūtības pasākumus, kā arī nodrošinām veselības apdrošināšanu, papildatvaļinājumus un dažādas tālākizglītības iespējas, ko daudzi novērtē īpaši.”

Apjomīgā darba ņēmēju aptauja TOP darba devējs notiek jau 13. gadu ar mērķi vairākās kategorijās noskaidrot Latvijā populārākos un atzītākos darba devējus. Pēc aptaujas rezultātiem, darba ņēmēju vērtējumā tikai viens uzņēmums labāko darba devēju TOP50 sarakstā savu pozīciju ir saglabājis, savukārt 13 darba devēji šajā sarakstā ir atgriezušies vai iekļuvuši pirmo reizi.

rsu_top_darba_devejs_2023_kopbilde-lead.jpg

Kopumā aptaujā TOP darba devējs 2023 piedalījās rekordliels respondentu skaits, vairāk nekā 17 000, kas balsoja par aizvadītā gada iekārojamāko darba devēju, nosakot arī līderus biznesa sektoros un reģionos.