Darbiniekiem
Skolēniem

Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultāte un Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 2. oktobrī parakstījusi sadarbības līgumu ar mērķi tuvināt vispārējās izglītības saturu augstākajai izglītībai starptautisko attiecību un politikas zinātnes jomā, kā arī skolnieku kvalitātes un atbilstības celšanai attiecīgajās jomās.

Sadarbības ietvaros tiks izstrādāts padziļināts kursu komplekts un īstenoti specializēti mācību priekšmeti starptautisko attiecību un politikas jomā, vienlaicīgi rosinot skolēnos plašāku interesi un nostiprinot dziļāku izpratni par sfēras jautājumiem.

ligums_ESF_un_RVVG-02-lead.gif

Ar Rīgas Valsts Vācu ģimnāziju parakstītais līgums ir pirmais solis un lielisks piemērs abpusējai sadarbībai, kura nākotnē var tikt izmantota jaunās kompetenču izglītības projekta īstenošanā vidusskolās, kas ļauj skolām piedāvāt interešu grozam specifiski izstrādātus mācību priekšmetus, savukārt augstskolām – kvalitatīvi sagatavot topošos studentus studijām noteiktā nozarē.