Atzinība
Ziņas

25. janvārī reģionālajās karjeras dienās, kas notika Kuldīgā un Tukumā, Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) pārstāvēja veselības aprūpes un sociālo zinātņu programmu studenti, iepazīstinot vidusskolēnus ar ārsta, stomatologa, psihologa un fotogrāfa profesiju. Savukārt par medicīnas māsas, masiera un veselības sporta speciālista profesiju stāstīja RSU Liepājas filiāles pārstāvji. Kopā abos pasākumos idejas nākotnes karjerai smēlās vairāk nekā 300 Tukuma un Kuldīgas jauniešu.

pateiciba-rsu-no-tukums-lead.jpgTukumā pasākumā Atnāc un uzzini RSU pārstāvēja studiju programmas Zobārstniecība 2. kursa studente Egita Šteinerte un programmas Psiholoģija 2. kursa students Daniels Dakars, stāstot par studiju iespējām un augstākās izglītības nozīmi nākotnē vairākām interesentu grupām no dažādām Tukuma un apkārtnes skolām.

pateiciba-rsu-no-kuldiga-lead.jpgBet Kuldīgā, kur norisinājās karjeras pasākums Ver durvis uz augstskolu 2017, piedalījās RSU studiju programmas Fotogrāfija 3. kursa studente Renāte Šnore un studiju programmas Medicīna 5. kursa studente Kristiāna Čačka. Meitenes uzrunāja jauniešus gan no Kuldīgas V. Plūdoņa ģimnāzijas, gan no apkaimes skolām.

RSU guvusi labas atsauksmes un saņēmusi atzinības rakstus no abu pilsētu izglītības iestādēm.