Pārlekt uz galveno saturu

RSU darbojas kā Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta veselības aprūpes zināšanu un inovāciju kopienas (EIT Health) centrs Latvijā.


Kontakti:

+37167409264
eithealthatrsu[pnkts]lv

icons8-instagram-48.pngicons8-facebook-48.pngicons8-linkedin-circled-48.png

Centra mērķis ir sekmēt inovāciju kapacitāti veselības aprūpes jomā Latvijā. Galvenās centra aktivitātes ietver dažādu veselības aprūpes jomas dalībnieku iesaistīšanu EIT Health programmās un reģionālo inovāciju ekosistēmu attīstīšanu, integrējot zināšanu trijstūra (knowledge triangle) elementus.

EIT Health ir Eiropas publiskā un privātā sektora tīklojums veselības aprūpes jomā, kuru ir izveidojuši vairāk nekā 150 partneri (t. i., Eiropas vadošie uzņēmumi, universitātes, pētniecības un attīstības centri, kā arī slimnīcas un institūti). Tīklojuma uzdevums ir nodrošināt tādu veselības aprūpi, kas nākotnē sniegs Eiropas iedzīvotājiem iespēju dzīvot ilgāk un veselīgāk. EIT Health uzlabo Eiropas veselības aprūpes speciālistu prasmes, investējot viņu profesionālajā attīstībā un veicinot inovatīvu medicīnas produktu komercializāciju starptautiskajā mērogā.

Aktualitātes

9. septembrī EIT Health centrs piedalīsies forumā Startup Day, ko organizē Latvijas jaunuzņēmēju asociācija Startin.LV . Centra prezentācijas laikā varēsiet uzzināt, kādas iespējas jaunuzņēmumu izaugsmei piedāvā EIT Health.

Vairāk 

rsu-eit-health.png

 

30. jūnijā notika EIT Health cikla Veselības aprūpes rīta sarunas 2022. gada pirmais vebinārs par tēmu COVID-19 pandēmijas ietekme uz digitālo veselības aprūpi.

Vairāk

img_1.jpg

 

 

digital_eit_health_logo_landscape_full_colour.png