.
RSU docētājiem pasniegts Veselības ministrijas Atzinības raksts
1 no 14
Atzinība
14. novembrī veselības ministrs Guntis Belēvičs pasniedza Veselības ministrijas Atzinības rakstu Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) mācībspēkiem.
- RSU Doktorantūras nodaļas dekānam un profesoram, kā arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu ķirurģijas klīnikas vadītājam Aigaram Pētersonam (par nozīmīgu ieguldījumu bērnu traumatisma mazināšanā un mazo pacientu veselības veicināšanā)
- RSU Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedras profesoram un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Internās klīnikas Nefroloģijas centra vadītājam Aivaram Pētersonam (par izcilu darbu un ieguldījumu slimnīcas darba nodrošināšanā)
- RSU Medicīnas fakultātes Ķirurģijas katedras docentam un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ķirurģijas galvenajam speciālistam Haraldam Plaudim (par ieguldījumu ķirurģijas specialitātes attīstībā)
- RSU Tālākizglītības fakultātes pasniedzējai un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Paliatīvās aprūpes dienesta vadītājai Andai Jansonei (par ieguldījumu pirmā bērnu paliatīvās aprūpes dienesta izveidošanā Latvijā)
- RSU Medicīnas fakultātes Patoloģijas katedras profesorei un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Patoloģijas centra virsārstei Regīnai Kleinai (par mūža ieguldījumu veselības aprūpē un patoloģijas specialitātes attīstībā)
Saistītās ziņas
RSU Gada rezidente 2025 Ilze Maldupa: "Bērnu zobus var ārstēt arī bez urbšanas"Atzinība, Pētniecība, Intervijas













