Pārlekt uz galveno saturu

9. Latvijas Ārstu kongress, kas ir lielākais medicīnas forums Latvijā, notiks 2022. gada 21.–24. septembrī konferenču centrā ATTA Centre.

Latvijas Ārstu kongresu rīko Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Latviešu ārstu un zobārstu apvienību, lai dotu iespēju ārstiem no Latvijas un visiem tiem, kas jūtas piederīgi šai valstij, īstenot dzīvē Latvijas Ārstu biedrības devīzi "Gens una sumus" – būt kopā profesionālajos svētkos, neņemot vērā specialitātes, pieredzes, amata, zinātniskā grāda, akadēmiskā nosaukuma vai kāda cita apstākļa it kā radītus ierobežojumus.

Latvijas Ārstu kongress notiek reizi četros gados, un tajā ik reizi piedalās ne tikai vairāki tūkstoši Latvijas ārstu, bet arī ārsti no visas pasaules, kas ir saistīti ar Latviju. Epidemioloģisko drošības apsvērumu dēļ 9. Latvijas Ārstu kongress norisināsies šogad – pēc piecu gadu intervāla.

Septembra beigās notiks 9. Latvijas Ārstu kongress

Norises vieta

Telpa
ATTA Centre

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -