Pārlekt uz galveno saturu

RSU biznesa inkubators B-Space aicina studentus pieteikties radošajām darbnīcām, kas norisināsies 20.–22. septembrim. Šogad radošajās darbnīcās varēsi iegūt kontaktus, darboties praktiski dažādos uzdevumos un komandās, uzlabot savas prezentēšanas spējas, kā arī iegūt vērtīgu informāciju par biznesa veidošanu un Medtech attīstību.

Radošo darbnīcu norises laiks

20.09. plkst. 14–16

Reach of Change biznesa attīstības interaktīvā darbnīca

21.09. plkst. 14–17

Runas mākslas darbnīca

22.09. plkst. 9–10.30

Medtech darbnīca

Nodarbības notiks klātienē.

Atklāj jauno mācību gadu kopā ar mums!

Norises vieta

Telpa
B-Space

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija